Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Arap Kızı Kremi Nedir?Kullanıcı Yorumları

Merak edenler için deneme fırsatını bulduğum ama pek de tavsiye etmeyeceğim bir krem Arap kızı kremi. Cilt beyazlatma işlemi için , yüzdeki çiller için, ve yüz lekeleri için kullanıldığı iddia edilen krem bir leke kremi olarak da lanse ediliyor.

İçeriğinin gizli tutulduğu ( Ürün içeriği tam olarak reçete edilmemiş ) bir ürünü zaten kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ancak kaynaklarda E – B bitaminleri ile gliserol ve gliserin bulunduğu belirtiliyor.

Arap Kızı Kremi
Arap Kızı Kremi

Kremin faydalarından bahsetmeyeceğim zira kendim kullanmadım ama sosyal medyada ve ürünün satıldığı sayfalardaki kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşmak istedim. Son olarak ürünü denediğimi ama kullanmadığımı ( Sadece koluma bir parça sürdüm ) söylemiştim.

Ürün çok yağlı ve sert bir kıvamda. Cilt tarafından emilmediğini ve içerisinde vazelin olduğunu düşünüyorum. Kokusu çok kötü. Kesinlikle almanızı ve kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Arap Kızı Kremi Kullanıcı Yorumları

bir ara kullandığım kremdir. şöyle ki cildi aydınlatıyor ve sivilcelerin de çabuk kurumasını sağlıyor. ama ciddi anlamda aşırı yağlı geldi bana. yani cildim hiçbir türlü kabul etmedi, kalıp gibi durdu. üstelik kokusu da ağır geldi. sevip sevmediğimi bilemiyorum. çünkü çok kısa bi süre kullandım.

kuzenim vesilesiyle birkaç kere yüzüme yirmi dakikalığına maske gibi kullandığım aşırı yoğun krem. zaten cildim aşırı yağlı, bu da aşırı yağlı bir ürün olunca ne zaman kullansam yüzümde dev boyutlu sivilceler çıkmasına sebep oldu.

içinde civa ve amonyak olan, o şekilde beyazlatan krem. hatta spesifik olarak civa, amonyak ve bebek pudrasının ( yüzü hemen beyazlatmak için) vazelinle karıştırılmasıyla elde ediliyor. ağır metal zehirlenmesi yaşamak ve uzun vadede cildinizin mahvolmasını izlemek istemiyorsanız lütfen uzak durun.

Kaynak: suslusozluk

Diğer cilt bakım ürünleri konularımız için ilgili kategorimizdeki yazılara bakabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 201 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Nivea Işıltılı BB Krem Açık Ton
Kullanıcıların Seçimi: En İyi 10 Dudak Lip Balm
Sinoz Leke Kremi Nedir Kullanıcı Yorumu
Tamanu yağı Faydaları ve Kullanıcı yorumları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara