Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

En İyi Saç Boyası ve Markalar Listesi

Hem profesyonel anlamda kuaför olarak çalışmış hem de bir kadın olarak kendi saçlarını boyayan biri olarak En İyi Saç Boyası markasının bu konuda değerlendirerek çeşitli kategorilerde listelemeye çalışacağım. Konumuzda geçen saç boya markaları 2020 satışları ve kalite / Puan skalası göz önüne alınarak sunulmaya çalışılmıştır.

En İyi Saç Boyası Markaları 2020

Evde kullanıcıları için en iyi saç boyası yeni serisi ile birlikte Loreal Casting Creme Gloss olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yeni saç rengi paleti ve çok başarılı renk kalıcılığı ile oldukça iyi kullanıcı yorumları aldığını da söylememiz mümkün. ( Loreal Saç Boyası Kataloğu )

Loreal Saç Boyası

Loreal Casting Creme Gloss

İgora Royal Saç Boyası

Profesyonel sektörde en çok kullanılan ve kalitesiyle tercih sebebi olan saç boyasıdır. Schfarzkoffun ürettiği bu marka oldukça geniş renk tonu skalasına sahiptir. Diğer saç boyalarına kıyasla biraz daha pahalı olsa da en başarılı saç boyaları arasında yerini almış durumda. Renkli saç kullananlar için bile tasarlanmış özel tonları mevcut. Mavi, pembe, mor, yeşil tonlarda bile saç renkleri sunuyor.

En önemli özellikleri: Renk paleti çok geniş. Renkler hızlı ve kusursuz bir şekilde saçınıza yerleşiyor ve kalıcılığı da çok yüksek. ( İgora Royal Saç Boyası Kataloğu )

İgora Royal Saç boyası

Loreal İnoa Saç Boyası

Loreal İnoa Saç Boyası

Yine kuaförlerin kullandığı ve amonyaksız boya kategorisinde en iyi saç boyasının Loreal İnoa olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Amonyak kokusundan rahatsız olanlar ve Amonyaksız bir boya tercih edenler mutlaka denemeli.

Palette Deluxe Saç Boyası 

 Palette Deluxe Saç Boyası
Palette Deluxe Saç Boyası

Schwarzkoph’un kadınların evde saçlarını boyaması için geliştirdiği fiyat ve performans açısından piyasada lider konumunda. Özellikle hesaplı olmasını tercih edenler için en iyisi kullanıcı yorumları. ( Palette Saç Boyası Katalog )

Garnier Saç Boyası 

Garnier Saç boyası
Garnier Saç boyası

Garnier saç boyasının da yine dünya’da en çok kullanılan ve kullanıcı yorumlarına göre en çok olumlu yorum olan saç boya markalarından biri olduğunu hatırlatalım. ( Garnier Saç boyası katalog )

Wella Koleston Perfect

En İyi Saç Boyası: Koleston
En İyi Saç Boyası: Koleston

Wella Profesyonel ‘in özellikle saç açılarında dünyanın en iyisi olduğunu söylemek gerekir ( Wella Blondor ) Bu noktada profesyonel saç boyalarının da kusursuz olduğunu söylemek gerekir. Ev kadınları için geliştirdiği Wella Koleston markası da yine en çok kullanılan saç boya markalarından birisi. (Wella Koleston Saç Boyası Katalog )

Google Alışveriş listesinde tüm saç boyalarını satın alabilir, inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 201 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?
Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyaları
Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri
Ballı Karamel Saç Rengi/ Altın Karamel Hakkına Her Şey

Yorumlar (2 yorum)
saf keratin
saf keratin Cevapla
- 22:43

merhaba saç bakımına önem verenler için saf, doğal ve organik ürünler kullanmak şart. Çünkü kimyasal katkılı ürünler hem ucuz oluyor hemde bir anlık güzel gösterse dahi saçların yıpranmasına sebep oluyor. Gerçek saf doğal ve organik ürün arayışında olanlar İntense Keratin markasının ürünlerini inceleyebilir tavsiye ederim.

    admin
    admin Cevapla
    - 22:56

    Bu şekilde reklam yapamazsınız linkinizi kaldırdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara