Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Sebamed Sabun – Sivilcelere Etkisi? Kullananlar

Eczanelerde satılan dolayısı ile dermokozmatik bir yapıya sahip olan Sebamed Sabun’un Sivilce üzerindeki etkileri ve kullanıcı yorumlar üzerinde duracağım. Benim gibi sizin de cildiniz aşırı yağlı ise ve bolca siyah noktanız varsa yüzünüzü temizlerken bu kremi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu konuda Sebamed’in içeriği, bende yarattığı etki ve diğer kullanıcıların yorumlarına da değineceğim.

Sebamed Cilt denesi için çok önemli olan 5,5 Ph dengesini ( Asit örtüsünü ) korumayı amaçlar ürünler çıkarmakta. Sabunu ise hem 5.5 ph dengesini korkumak hem de siyah noktaların oluşmasını engellemek için geliştirilmiş bir formüle sahip.

Sebamed Sabun Ürünleri ’nin Özellikleri

Sebamed sabun
Sebamed sabun

Sebamed ürünleri, tamamen bitkisel içeriklerden oluşmakta. Kimyasal içeriklerin ise bulunmadığı belirtilmektedir. Semabed’in en önemli özelliklerinden birisi ürün içeriklerinin dermatestlerden geçmiş olması yani cilt sağlığını olumsuz etkileyecek bir içeriğinin bulunmaması.

  • 5.5 pH değeri ile cildin asit örtüsünü korumaya çalışır.
  • Cildi derinlemesine temizlerken kurutmaz.
  • Sabun ve alkali içermeyen ürün, cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları

Cildim oldukça yağlı ve sivilce ve siyah noktaya müthiş derece de müsait. Bundan dolayı yıllarca geçirmek için çok çaba sarf ettim ve neredeyse hemen herşeyi kullandım uyguladım. 7 yıllık bir mücadeleden bahsediyorum. Cildimi çok şükür duzelttim ve sivilce ve siyah nokta savaşımın kazananı sonunda ben oldum. Gelin bu süreçte cildimin düzelmesi için neler yaptığıma bir bakalım. Öncellikle bu sabun inanılmaz bir etkisi oldu cildime. Aktif haldeki sivilcelerimi anında kurutuyor ve iz bırakmadan geçmesini sağlıyor. Siyah noktalara çok bir faydasını göremedim fakat sivilcelerle mücadele de gerçekten çok başarılı bir ürün.. Bu 6. Sabunum galiba

https://www.instagram.com/p/B9yi_K-pvJ7/
Kaynak: @Gamzelibakim

Paraben İçermez

ÖNEMLİ: Adında sabun geçmesine rağmen içeriğinde sabun yoktur.

2020 Fiyatı 25 TL

Diğer cilt bakım ürünlerimizden siz de cildiniz için uygun ürün tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Konazol şampuan Kullananlar – Ne işe Yarar?
C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır
Arap Kızı Kremi Nedir?Kullanıcı Yorumları
Sinoz Leke Kremi Nedir Kullanıcı Yorumu

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara