Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Degaje Yaka Bluz Kesimi ve Modelleri

Degaje yaka bluzlar çoğu kadının büyük bir beğeni işe kullandığı bluz modelleridir.  Degaje yaka bluzun yaka kısmı serbest bırakılmış bir haldedir ve bu nedenle hafif bir açıklığı söz konusudur. Şarkılara bile konu olan bu yaka türü kadınların gün içerisinde farklı ortamlarda giydiği tekstil ürünlerinde bulunmaktadır. Elbiseden bluza, trikodan kumaşa kadar pek çok kadın tekstil ürününde kullanımı mümkündür.

Degaje Bluz modelleri de oldukça farklı seçenekler ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Aşağıda örnek bluz kesimlerini sizlere sunmaktayız.

 Özellikli olan kıyafetler ve bluzlar çeşitli ortamlarda giyilebilmektedir. Düğünden günlük yaşama, iş yaşamından sosyal ortama kadar her ortamda bu özelliğe sahip yaka tercih edilebilmektedir. Degaje Kelime anlamı olarak serbest bırakılmış yaka anlamına gelse de bu yakaların açıklık dereceleri oldukça farklı olabilmektedir. Dolayısı ile her kesimden kadının giyebileceği bir degaje bluz kesimi bulunmaktadır.

Degaje bluz kesim
Degaje bluz kesim triko bluz fiyatı 30 tl kaynak: @saltmoda

Bluzları daha farklı bir havaya büründüren degaje yaka sıradanlıktan uzak ve hoş bir görüntü sağlıyor.

Degaje Bluz örneği
Degaje Bluz örneği : kaynak: @marjinalazzurabutik

Degaje Yaka Bluz Nasıl Kullanılır?

Kadınların beğenerek kullandığı yaka modeli olan degaje yaka bluzlar kombinlendiği alt giyim ürünleri ile birbirine uyumlu halde kullanılabilmektedir. Bluzların farklı kumaşlardan üretilmesi ve farklı renklere sahip olması kombin çeşitliliğini arttırmaktadır.

Kombin önerileri

Dolayısı ile kadınlar, beğenileri doğrultusunda dilerlerse kot bir pantolon ile dilerlerse de kumaş bir etek ya da kumaş bir pantolon ile de  bluz giyebilmektedir.

Bu yakaya sahip bluzların topuklu ve sade bir ayakkabı ile tamamlanması da görünüm açısından daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Eklektik Moda Nedir? (Karma Desen Modası)
Gabardin Kumaş Nedir?
Yaka Çeşitleri Nelerdir?
Retro Giyim Nedir? Örnek Tarz Kombinler

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara