Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Flormar Far: m108 Matte Terracota

Flormar markasının farlarının çok tutulduğunu düşünmüyorum. Genellikle farları fazla yağlı bulunuyor ki ben de bu görüşe katılıyorum.

m108 Matte terracota sersinin ise günlük kullanım için çok amaçlı kullanılabileceğini düşünüyorum. Hem aydınlatıcı olarak hem de göz kapağında taban rengi olarak kullanıyorum.

Fiyatı 28 tl.

Ürün öncelikle bir far paleti için oldukça büyük boyutlu. 4 gr . Kutusunda küçük bir ayna var ama işe yaradığını düşünmüyorum. Flormar Far, fırınlanmış yapıda yani hem ıslak hem kuru kullanıma uygun.

Flormar Far Kullanımı

Ben genelde kuruyken elmacık kemiklerime aydınlatıcı olarak kullanıyorum, aynı zamanda ıslak bir fırçaya alıp göz pınarımda kullanıyorum. Yapısı ne çok yumuşak, ne çok sert. Nerdeyse hiç tozutmuyor diyebilirim. 

Flormar far m108 Matte Terracota
Flormar far m108 Matte Terracota

Ürün hakkında yorumumuz:

Kabında ten rengi gibi dursa da, uygulandığında kırık beyaz (belki içinde çok az şampanya) oluyor. Bu ürünü ‘bence’ özel kılan özelliği ise gerçekten çok çok ince yapılı olması. Aydınlatıcı olarak, elmacık kemiklerinin üstüne ve burun kemiğine uygulandığında, ışığı çok güzel ve doğal bir şekilde  yansıtıyor, asla yapay folyomsu yapıda duran aydınlatıcılar gibi durmuyor. Bu da ürünü, benim gibi sim sevmeyenlerin, doğal sağlıklı ışıltıdan yana olanların göz bebeği yapıyor. Çok başarılı mükemmel bir far kesinlikle.

m108 Matte Terracota Far
m108 Matte Terracota Far

Diğer far ürünlerine ve Flormar’ın diğer ürünleri ile ilgili kullanıcı yorumlarımızı makyaj ürünleri kategorimizde görebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota
Mat Ruj mu Parlak Ruj mu? Hangisini Seçmeli?
Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu
Vichy Laboratuvarı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara