Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)

zamedya

Son senelerin en çok kullanılan ve muhtemelen artık kuaför sözlüğüne kazınmış olan bir terim ombre.

Sarı renk ombre severler için biçilmiş kaftan olan ve yüzün etrafında çerçeveli bir görüntü oluşturan bu ombre tekniği de keza çokça tercih edilen modellerden. 

Köpek Dünyası

Yaz – kış farketmeden herkesin istediği bu işlemin ana özelliği saçın kendi uzunluğuna göre ayarlanacak şekilde sadece uçlara doğru geçişli bir şekilde aydınlatılmasıdır. Yaz aylarında güneş ve deniz tarafından doğal yollarla açılmış bir saç efekti vermek isteyen kuaförler, bu saç trendi sayesinde son zamanların en hareketli yıllarını yaşıyor olabilir.

Nasıl Uygulanır?

Henüz yeni bir terim olan Sombre, Işıltı ve Ombrenin karışımı olarak yorumlanabilir. Ombre sadece saç uçlarına, ışıltı ise saçların ön çevresine odaklanıyor. 

Tüm ombre modelleri ve tarzları için aşağıdaki ana konumuza bakabilirsiniz.

Sombre her ikisinin de uygulandığı, saçın tepe bölgesinin baz renginde kaldığı bir işlemdir. Ombre’ye göre daha geçişli ve bütünleyici olan bu uygulama kişinin ten rengine ve yüz yapısına göre doğru uygulandığında oldukça hoş sonuçlar elde ediliyor.

Sombre uygulamaları ve örnek fotoğraflı sombre modelleri için aşağıdaki konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

En çok beğenilen ombre tekniklerinden olan bu çerçeveli ombre modelini örneklerle inceleyelim. Oldukça kontrastlı ve değişik görünen bu ombre saçlarında değişiklik yapmak isteyen hanımlar için iyi bir alternatif olabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara