Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

1991 yılında doğan güzel oyuncumuz Derin Sular dizisinde oyunculuk hayatına başlamış olup sonrasında şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. Sonrasında Karagül dizisine geçen oyuncumuz Özlem karakterine hayat vererek adını daha da duyurmayı başarmıştır. Son zamanlar da yeni başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan oyuncumuz dizide Züleyha karakterine hayat vermektedir. Çocuklar Sana Emanet gibi film projelerinde rol alan oyuncumuzu artık daha sık görmeye başlayacağız.

Oyunculuğu, karakteri ve güzelliğinin dışında saç rengi ve modeli ile de dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncumuzun saç rengini ve saç modelini sizler için derledik..

Köpek Dünyası

Saç Rengi

Kahve ve tonları saç rengini tercih eden güzel oyuncumuz daha çok doğallıktan yana. Doğal saç rengi de bu tonlara yakın olan güzel oyuncumuz balyajla beraber açık kahve(6.6) tonlarını daha sık tercih etmektedir.

Saç Modeli

Hilal Altınbilek bir zamanlar kahkül modellerini tercih etse de son zamanlar dalgalı saç modelini sıklıkla tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendine has saç modeli ile her zaman sempati ile karşımıza çıkan oyuncumuzun rolü gereği farklı saç modelleri tercih ettiğini de görebiliriz. Saçlarını iki yana ayıran ve farklı modeller de tercih eden oyuncu genelde doğallıktan yanadır.

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara