Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Sütlü Kahve Saç Rengi ve Boyaları

zamedya

Saçları için aşırı değişikliğe kapalı olan hanımların sıklıkla uğrak noktası olan sütlü kahve saç koyu tonlu bir kahve rengidir. Yaş sınırı olmayan bir kahve tonudur. 18 yaşından başlayıp her yaştaki bayan için rahatlıkla kullanılma kolaylığı sunar ve her yaştaki bayana yakışabilme özelliği de taşır. Ülkemizde daha çok koyu tonlara yakınlığı düşünürsek bu saç rengi de ilgi çekmektedir. Rengini sütle yapılan kahveden alan güzel bir yansımadır. Hepimiz sütlü kahvenin rengini biliriz ,işte bu içtiğimiz maddeden ilham alınarak ortaya konulmuş güzel bir renklendirmedir.

Sütlü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

İşte bu en büyük artısıdır çünkü özellikle bir tenle uyumlu çalışır diye bir şey yoktur. Sarışınlara da esmerlere de bu kahve tonu yakışmaktadır. Son zamanlarda kahve saç renginin yükselişini de göz önünde bulundurursak güzel bir öneri diyebiliriz. Yakışma noktasında kaygınız olmasın önemli olan bu tonu doğru bir şekilde elde etmek olacaktır.

Köpek Dünyası

Sütlü Kahve Saç Rengi Numaraları

Bu renk için saç boyası numaraları vereceğiz. Aşağıda faydalı olması açısından inceleyerek sizin için en uygunu hangisi alıp kullanabilirsiniz. Bu boyaları internet üzerinden alırsanız daha ucuz miktarlara alabilirsiniz. Böyle bir şansınızda yok ise marketlerden ya da ünlü kozmetikçilerden alabilirsiniz. işte sütlü kahve saç boyası ve numaraları..

-Loreal Paris casting creme buzlu sütlü kahve saç boyası 7.13 (fiyatı: 18.50 tl)

-Loreal Paris creme gloss 6.13 sütlü kahve saç boyası (fiyatı: 24.90 tl)

-Voila 4.8 sütlü kahve saç boyası (fiyatı : 17.99 tl)

-Garnier 6.52 sütlü kahve saç rengi boyası ( 9.95 tl)

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara