Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

İrem Derici Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

İrem Derici son zamanların en çok konuşulan pop müzik sanatçılarından biridir. 1987 doğumlu olan sanatçı sesi ve özgün müziği kadar fiziki özellikleri ile de konuşulmaktadır. Katıldığı bir ses yarışması ile şöhretin basamaklarını hızla tırmanmıştır. Ünü günden güne artmaya devam etmektedir.

Saç Modeli

Sanatçının saçları en çok dikkat çeken noktalardandır. Genellikle sahne dışında saçlarını doğal haline bırakmaktadır. Hafif dalgalı bir yapıya sahip olan saçlarını normal  zamanlarda bir köpük ya da saç şekillendirici dışında herhangi bir işleme tabii tutmamaktadır. Fazla işlem görmemiş olması, saçların kendi kendisini onarmasını sağlamasının yanında düzenli olarak saç bakımı için kullandığı yağlar bulunmaktadır. 

Köpek Dünyası

Saç Rengi

İlk duyulduğu dönemlerde saçları sarının tonlarında kullanan olan ünlü sanatçı bir dönem kızıl saçlı olarak karşımıza çıkmıştır. Ardından kızıl rengi de kullanmaktan vazgeçmiştir. Çok sık renk değişimi yapmamakla birlikte günümüzde saçları kahverenginin açık tonlarındandır. Esmer tenli olması ile kahverengi onun yüzünün daha güzel görünmesini sağlamıştır. İrem Derici genellikle uzun saçlı olarak ekranlarda boy göstermektedir. Bakımı ne kadar zor olsa da saçlarını uzun olarak kullanmayı tercih etmiştir.

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara