Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Eriyen Ombre Modelleri

zamedya

Son zamanlarda birbiri ardına çıkan saç rengi trendleri arasında en çok konuşulanlardan biri color melting yani eriyen ombre trendi oldu. Saçlarınızın hem sağlıklı hem parlak hem de çarpıcı görünmesi için siz de bu trendi uygulayabilirsiniz.Saçın doğal bir şekilde diğer renkle olan geçişine bu isim veriliyor.

Eriyen Ombre Saça Nasıl Uygulanır

Balyaj ve son zamanların en popüler uygulaması ombre tekniklerinin birleşiminden oluşan eriyen ombre, aslında birkaç rengin geçişli olarak saçlara uygulanması anlamına geliyor. Bu uygulama ile birlikte saçlarınız diplerden uçlara doğru birkaç ton değiştirerek devam ediyor.

Köpek Dünyası

Elbette seçeceğiniz renk tonlarının birbiri ile uyumlu ve birbirine geçebilecek renkler olması gerekiyor. 3 ya da 4 rengi kullanarak harika bir eriyen saç rengi uygulaması yapabilirsiniz. Bu tekniğe eriyen saç rengi denmesinin en önemli sebebi ise sert geçişler değil renk tonları arasındaki yumuşak geçişlerdir. Bu yumuşak geçişlerle birlikte saçlarınız hem gösterişli hem de doğal bir görünüme kavuşabilir.

Vereceğimiz örnek görsellerle de bu ombre modeline daha yakından bakabilirsiniz..

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara