Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri

zamedya

Alev Ombre, çok kısa bir tanımla saçlarınızdaki renk geçişlerinde alev rengi dediğimiz sıcak tonların, akışkan bir şekilde geçişini sağlamak tekniği ile saçınıza ombre bir renk geçişi sağlama tekniği ile oluşan ombre çeşididir.

Saçlar, en doğal aksesuarlarımız olduğu için saçların nasıl göründüğü hususu bizleri çok fazla ilgilendiriyor. Saçımızın rengi, modeli, uzunluğu derken, çok fazla detayla ilgileniyoruz ve saç modasının trendleri de hızla değişerek bizlere her gün yeni seçenekler sunuyor. 

Köpek Dünyası

Alev Ombre Renkleri

Alev ombre de bu saç trendlerinin arasında yerini almış durumda. Daha çok kızıl tonlarında kullanılan bu teknik bakır-kızıl saç rengi aşıklarını çok mutlu edecek kesinlikle.

Ombreye verilen alev görünümlü yeni bakış açısı tüm kuralları baştan yazıyor, bir sonraki randevunuza sizi muhteşem saç fikirleriyle göndermeyi vaat ediyor.

Ombrenin daha fazla kişi tarafından tercih edilmesini sağlayan renk geçişleri ve alternatifler kesinlikle denemeye değer. Şimdi alev ombre renklerine birlikte göz atalım, eminiz ki bu tekniği siz de çok seveceksiniz.

Aşağıdaki örnekte’de görebileceğiniz gibi bir şömine ateşi gibi saçların alt kısmının sıcak tonlarda bakır yada kızıl tonları renkler ile üstlere çıkıldıkça tonun azaldığı ve renginde geçişlerin olduğu ombre tekniği.

Tüm ombre modellerini ve renk tonlarını görmek için aşağıdaki konumuza da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 189 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara