Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2020 Renkleri nasıl olacak? İşte Kıyafet Modası

zamedya

2020 moda trendleri bu sezon hiç olmadığı kadar cesur olacak. Mini şortlardan, mini elbiselere ,yataktan sokağa terfi olan seksapeli yüksek tasarımlara; 2020 İlkbahar/Yaz sezonunun öne çıkan moda trendlerini sizler için derledik.

Kıyafet Trendleri Nasıl Olacak?

Tüm dünya iklim değişiklilikleri konusunda farkındalık yaratmak isterken, tasarımcılar da bu sezonu boş geçmiyor. Vahşi doğanın güzelliğini referans alan koleksiyonlar, tropik yapraklardan egzotik çiçeklere, üç boyutlu tasarımlara ,hazır giyim parçalarından ,aksesuarlara kadar geniş ve renkli ürün yelpazesiyle sezona hizmet vermeye devam ediyor.

2020’de Hangi Trend Olacak?

Siyah, sıkıcılıktan uzaklaşarak yaz gardıroplarına hızlı bir dönüş yaparken; pistlerin en dikkat çeken tasarımları da oyunu siyahtan yana kullandı. Her ne kadar yaz için çok ideal olmadığı düşünülse de, nefes alan ferah kumaşlarla, önümüzdeki yaz siyahın hakimiyetinde geçecek. 

Soft mercan tonlarıyla yazın renklerini yansıtırken, renkli kıyafetler kombinlere ferahlık katacak. Toprak tonları yine baş köşeyi çekecek zarifliğinden ödün vermeyen hanımların ilk tercihleri arasına girecek.

2020′ de Hangi Stiller Daha Çok Tercih Edilecek?

Önümüzdeki sezon için seksapeliteyi merkeze koyan tasarımcılar, iç giyim parçalarını dışa taşımaya oldukça kararlı. Slip elbiselerin sokağı keşfiyle başlayan trend yolculuğuna, iç çamaşırı, sütyen ve korseler de eklenince yataktan sokağa olarak bir akım başlayacak gibi görünüyor. Satenin ön planda olacağı bu tasarımlarda günlük parçaları kombinlemek oldukça kolay olacak!!

El işçiliği kıyafetler, geçtiğimiz yaz olduğu gibi 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda da rağbet görüyor. Şile bezi ve keten gibi yaza yakışan ham kumaşların, naif işçilikleri ve gösterişli dantellerle süslendiği tasarımlar deniz kıyısından, gece davetlerine sizinle birlikte birçok yere seyahat edecek. Üç boyutlu tasarımlar en çok tercih edilen kıyafetlerde boy gösterecek.

Klasik Tarz Sevenler Bu Sezon da Mutlu Olacak!!

Asla modası geçmeyecek parçalar arasında yer alan takım elbiseler, her yıl kendini ısıtıp önümüze sunuyor. Gerek gelecekten gerekse geçmişten ilham alan kurumsal takımlar bu kez bu tavrından sıyrılıp, özgür ruhlu kadınların 70’lerin görünüşünü yansıtıyor. Her yıl olduğu gibi ünlü tadarımcılar klasik tarzda kıyafet üretimine de devam edecek.

2020 Moda Trend Renkler

Tüm dünya’da moda trendlerinin öncüleri için seçilmiş bu sezonun yani 2020 yılının en çok beğenilen ve moda tasarımcıları tarafından kullanılan renklerinden ilki

Alev Kırmızısı

İkinci rengimiz ise alev kırmızısının tam tersi bir renk olarak özellikle soğuk tonları seven bayanlar için çok güzel bir renk

Soğuk Denim Mavisi

Görsel kaynak: whowhatwear.co.uk

İnstagramdan’da satın alabileceğiniz diğer trend kıyafetleri ise aşağıda sizlere sunmaya çalıştım.

Yazar Hakkında
Toplam 189 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 İlkbahar Modası
2020 Kış Modası
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda
2019 Sonbahar Modası

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara