Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

1987 Ankara doğumlu olan 32 yaşındaki Yeliz Kuvancı, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Mezunudur.  Dizi oyuncusu olarak ekranlarda başarılı bir performans gösteren Yeliz hem güzel ve başarılı bir oyuncu hem de sempatik ve doğal bir kadındır.

Saç Rengi

Doğal saç renginin fotoğrafta da gördüğünüz gibi siyah tonları olduğu 2.0 saç boyasına yakın olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz tenli olan Yeliz daha sonra saçlarını dizi setlerinde bakır karamel saç rengine boyatmıştır.

Köpek Dünyası

Son yılların en iyi komedi dizisi olacağa benzeyen Tutunamayanlar dizisinde esas oğlanın ablası rolünü canlandıran Yeliz Kuvancı’nın bu dizide yer alan kızıl saçları Loreal’in Yoğun Kızıl No. 6,66 saç boyası ile elde edilebilir. Tüm kızıl saç boyaları ve saç renkleri için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Aynı dizide başrol oyuncu olan Ece Çeşmioğlu’nun Saç Rengi ve Modelleri için ise aşağıdaki konuya bakmanız yeterli olacaktır.

Saç Modelleri

Aşağıdaki saç rengi 5.0 dediğimiz orta kahverengi saç rengidir. Saçlarının dipleri daha çok çikolata kaverengi ve saç uçları daha koyu ortakahverengi tonlarındadır. Saç modelleri olarak uzun saçlarını daha çok yarım kahkül ile dağınık bir şekilde kullanmayı seven Yeliz’in kısa saç kesimlerine henüz rastlamadığınızı da belirtelim.

Tarçın bakırı, ve güneşte açıldığından olsa gerek daha çok şeftali saç rengine ( peach ) saç rengine yakın bir ton. Bu saç rengini elde etmek için loreal 7.43 saç boyasını kullanabilirsiniz. Tarçın bakırı – bakır Karamel saç renginin nasıl elde edileceğini linkte yer alan konumuzda ayrıntıları ile yer verdik.

Yazar Hakkında
Toplam 5634 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara