Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Örgü Şiş Kazak Örneği ve Modelleri

Örgü şiş kazaklar , içinde bulunduğumuz bu 2020 yılında da tarzına ve dış görünüşüne düşkün bayanlar için soğuk havaların ve kış modasının en iddialı parçaları arasında yerini almakta.

Örgü kazaklar kıyafet seçimine özen gösterenlerin gardolaplarında çokça yer kaplayan kıyafetlerin başında gelmektedir.

Örgü Şiş Kazak Örneği
Örgü Şiş Kazak Örneği

Türkiye’de örgü geleneksel bir uğraş olmasına rağmen pek az kişi evde örgü kazakları kendileri el emeği uğraşarak yapmakta. Bunun en öneli nedenlerinden birisi fazla zaman alması ve çalışacak kadının vaktinin olmaması. Ancak örgü kazakların şıklığını ve kalitesini ve çıkarılan örgü modellerini normal bir konfeksiyon işinde bulamayacağını sanıyorum belirtmeye bile gerek yok.

Örgü kazak örneklerini tavsiyem yazılı olarak elinizde bulundurmanız. Eski el işi dergilerinde ( şimdi de satılmakta ) Sıklıkla bulabileceğiniz örgü şiş örneklerini telefonunuza kaydederek de kazak şiş örneğini uygulamanız mümkün. İlk başta zorlanacağınız örnek çıkarma işine alıştığınızda artık kendi örgü şiş örneklerinizi çıkaracağınızdan da eminim.

Satın almak isteyen hanımlara ya da el emeğiyle kazak örmek isteyenler için, şiş örgüsü modelleri sizin için derledik!!! Birbirinden şık kazak modellerini eminiz ki çok beğeneceksiniz…

Yazar Hakkında
Toplam 201 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri
İlkbahar Kazak Modelleri
Kışlık Kazak Modelleri
En Çok Like Alan 20 Kazak Modeli

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara