Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Avon Çok Amaçlı Bronz Stik

zamedya

Hem uygulamasının kolay olması, hem cilt ile kolay bütünleşmesi sebebiyle çantalarda yer alır stik ürünler.

Ben yazın olduğu kadar kışında kullanmayı çok seviyorum. Cildi bu tarz ürünlerle renklendirmek her zaman daha sağlıklı gösteriyor cildimizi.

Köpek Dünyası

Bronzer Stick ciddi anlamda oldukça kullanışlı, hafif yağlı yapısı ve orta derecede pigmentasyonuyla makyajınıza farklı bir hava katacak,özellikle de bronz makyaj sevenlerin elinden düşmeyecek 🙂

Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik

Ürün 8 gr’lık bir ambalajda, asansör kapaklı ve oldukça kolay kullanıma sahip, simli değil mat-saten bir yapıya sahip olan ve bu yüzden de elmacık kemiklerinize çok hoş ve doğal bir bronz efekt veren çok tatlı bir bronzer. 
Yumuşacık bir yapısı var. Dağılımı ve yerleşmesi çok kolay. Ben zaten bronzer fırçam ile ürünü iyice dağıtıyorum ve üzerine de en sevdiğim yine benzer tonda bir allık uyguluyorum ve çok tatlı bir bronz makyaj elde ediyorum.

Fiyatı 25-30 tl.

Bronz Stik

Uygulama: Genelde dudakta ve yanakta kullanmayı tercih ediyorum. Dudağı nemlendirip ürünü sürüyorum parmağımla dağıtıyorum.

Ürün hakkında görüşümüz: Rengi dokusu ve uygulama kolaylığı bakımından harika bir ürün. Hem dudak hem yanakta tercih edilebiliyor oluşu ürünün en güzel özelliği. Bronz makyaj severlere önerebiliriz.

Avon  Stik
Avon Stik

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara