Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Şebnem Ferah’ın Dövmeleri

zamedya

Türk Rock müziğin efsanevi kadın vokallerinden Şebnem Ferah onu en iyi simgeleyen dövme modellerini yıllar geçtikçe yenisini katarak vücuduna eklemeye devam ediyor. İlk olarak 2012 senesinde yani bundan 8 yıl önce kral tv müzik ödüllerinde sırtı açık siyah abiye elbisesi ile gördüğümüz sırtındaki omurgaları simgeleyen baştan aşağıya dövmesi ile son derece dikkat çekmişti.

Yıllar geçtikte dövme sayısını 3’e çıkaran ( En azından bizim görebildiğimiz ) ve boynuna bir ejderha dövmesi yaptıran Şebnem son olarak da koluna kendi hayat felsefesini simgeleyen ve yine oldukça büyük olan bir dövme yaptırmış.

Köpek Dünyası

Şebnem Ferah’ın omurgasını kaplayan boydan boya dövmesi zamanında çok konuşulmuş ve çok beğenilmişti. Omurga şeklinde dövmeyi yaptırırken acı çekmediğini fakat hayaranlarının beğenmemesinden korktuğunu da  belirten güzel sanatçı bu dövmesini ilk olarak Kral TV Müzik Ödülleri Töreninde sırt dekolteli elbisesi ile gösterdi.

sebo-dovme_640
şebnem-ferah-dövmesi
77271
sebnem-ferah-dovme

Yazar Hakkında
Toplam 1746 yazı
Sule
Sule
Merhaba !! Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz. [email protected]
Şunlar da ilginizi çekebilir
Minimalist Dövme Modelleri
En Güzel 100 Sırta Dövme Modelleri
3d Kelebek Dövme Modelleri
50 Koç Burcu İçin En Güzel Dövme Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara