Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’

zamedya

En son Watsons indiriminden  hep sevdiğim marka olan  sevdiğim Rimmel London’ın sırf merak ettiğim için aldığım gel eyelinerını almıştım. Aslında ambalajı itibari ile çok kullanışlı minik bir ürün.Hem rengi hem de  indirimde  olunca bir anda ikna oldum ve aldım.

Ürün 2.4 gramlık sert plastik kavanozda camda olsa ise daha güzel olurdu tabi.001 Hrh2 ismi ile müsemma çok güzel bir yeşil renge sahip. Maybelliene markasında da olduğu gibi yanında eyeliner fırçası ile satılıyor. Seriden ülkemize gelen tek renk yeşil maalesef. Diğer renkleri de en kısa zamanda gelir umarım.

Köpek Dünyası
Rimmel London Jel Eyeliner ' Black'
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’

Fiyatı 15 tl.

Yorumumuz: Eyeliner yapı olarak gayet yumuşak. Sürümü kolay. Kalıcılığında bir sıkıntı yok. Öğlen sürdüğüm zaman akşama kadar akmadan durdu o konuda çok sevindim. Ambalajında olan aynı rengi de verdi gözümde. Pigmantasyon sıkıntısı da yaşamadım.

Rimmel London
Rimmel London

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara