Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa

zamedya

Gördüğüm en maço kadın ünlüler arasında ilk sırada yer alan Petek Dinçöz bundan 10-15 sene önce neredeyse her televizyon kanalında yer alan gerek sunuculuğu gerek şarkıları ile gündemden eksik olmayan ve yine yaşadığı aşklar ile gündemde olan en çok da kavgaları ile hatırladığımız bir ünlü.

Sonra ne mi oldu Petek hanım evlendi bir çocuk sahibi oldu ( Allah bağışlasın ) ve uzunca bir zamandır gündemde ( Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraflar haricinde ) hiç görünmüyor.

Köpek Dünyası

Edendim Petek Dinçöz’de kozmetik markası üretimine girerek Şok marketlerde oldukça uygun fiyatlara satılan ruj seti çıkarmış. Likit mat bir ruj olan bu ruj Şok marketlerde indirimli günlerde set halinde 13’tl gibi bir fiyata satılmakta.

Aşağıda bu ruju deneyen ve görsellerini paylaşan youtuberlardan bir kaç tanesinin paylaştığı fotoğrafları ekleyeceğim.

Ruj bence öncelikle Türk malı olduğu için ve Türkiye’ye katma değer kazandıracağı için kesinlikle denemeye değer. Sonuçta çinliler yada pahalı ürünler satan avrupalılar kazanacağına kaliteli ürünler olursa neden Türkiye kazanmasın.

Gelelim kullananların yorumlarına: İzlediğimiz kullanıcı yorumlarına göre kullanların kesinlike çok beğendiğini belirtelim.

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara