Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Flormar Omlashes High Definition Maskara

zamedya

Rimelsiz sokağa çıkmam diyenlerdenseniz geniş bir mascara bilginiz olmalı. Hacim veren, kıvıran çeşit çeşit maskara var. Flormar OMLashes serisi ile tam seri olarak tüm ihtiyaçları gideriyor.

Belirgin, hacimli ve kıvrık kirpik vaadi var. Benim en sevdiğim ürün oldu diyebilirim. Yalnız ikinci katı sürünce biraz fazla topaklaşma yapıyor. Yoğun bir maskara. Ayrıca kirpiklerin arkasına da (göz kapağına) çok az bulaşma yapıyor. Dikkatli kullanımla güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Köpek Dünyası
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar Omlashes High Definition Maskara

En sevdiğim maskaralar arasında ilk 3 içinde yer alan  maskaralardan biridir kendisi. Kirpikleri birbirine yapıştırmadan ayırıp uzatıyor. Plastik fırça sevenlerin favori maskarası olacağından eminim. Fırçanın yapısı itibariyle kirpiklerinizi daha da belirginleştiriyor uzun kısmıyla da uzatıp volüm veriyor. Çıkartması da kimilerinin aksine gayet kolaydır. İndirimde uyguna satın alabilirsiniz. 

Fiyatı 25 tl.

Flormar Maskara

Genel görüşümüz; Kendisi plastik fırçaya sahiptir. Çok güzel tek tek ayırıyor, uzunluk veriyor.Hacim veriyor kirpikleriniz fazlasıyla ortaya çıkıyor. Ben makyaj yapmayacağım günlerde kirpiklerim boş kalmasın diye bu maskarayı kullanırım. Aynı zamanda suya dayanıklı versiyonu da var. Çok başarılı bir ürün kesinlikle.

Flormar Maskara
Flormar Maskara

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara