Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Flormar m108 Matte Terracota Far

Aldığım günden beri elimden düşürmediğim, aslında çok amaçlı bir ürün olan ama aydınlatıcı olarak ve göz kapağında net beyaz taban rengi olarak bayılarak kullandığım bir ürüne yer vermek istiyorum.Flormar’ın Matte Terracota Far serisinden M108 rengi. 

Fiyatı 28 tl.

Köpek Dünyası

Far serisine ait olasa da, bir far için oldukça büyük boyutlu. 4 g ürün içeriyor. Ambalajı sade ve basit, içinde küçücük bir ayna var, ne kadar işe yarar tartışılır. Ürün, fırınlanmış yapıda yani hem ıslak hem kuru kullanıma uygun. Ben genelde kuruyken elmacık kemiklerime aydınlatıcı olarak kullanıyorum, bazen de ıslak bir fırçaya alıp göz pınarlarıma uyguluyorum. Yapısı ne çok yumuşak, ne çok sert. Nerdeyse hiç tozutmuyor diyebilirim. 

Flormar m108 Matte Terracota Far

Ürün hakkında yorumumuz:

Kabında ten rengi gibi dursa da, uygulandığında kırık beyaz (belki içinde çok az şampanya) oluyor. Bu ürünü ‘bence’ özel kılan özelliği ise gerçekten çok çok ince yapılı olması. Aydınlatıcı olarak, elmacık kemiklerinin üstüne ve burun kemiğine uygulandığında, ışığı çok güzel ve doğal bir şekilde  yansıtıyor, asla yapay folyomsu yapıda duran aydınlatıcılar gibi durmuyor. Bu da ürünü, benim gibi sim sevmeyenlerin, doğal sağlıklı ışıltıdan yana olanların göz bebeği yapıyor. Çok başarılı mükemmel bir far kesinlikle.

m108 Matte Terracota Far
m108 Matte Terracota Far

Yazar Hakkında
Toplam 180 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Makyajda En İyi 7 Eyeliner
Beaulis ‘ Caramelized’ Ruj
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara