Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yeni Sezon:2020 Gelinlik Modelleri

2019 gelinlikleri üzerindeki sadeleşme etkisi 2020’de de kendini gösteriyor. Kabarık tasarımlar sadeleşiyor, Hollywood’un minimal abiyeleri gelinliğe dönüşüyor. Nostaljik tasarımlar da bu yıl ön planda. Rönesans döneminin esintilerini taşıyan kabarık omuzlar ve hakim yakalar; Helenistik dönemden gelen tek omuzlu modeller tasarımcıların en yeni koleksiyonları arasında boy gösteriyor.

2020’de Ne Tarz Gelinlikler Tercih Edilecek?

Köpek Dünyası

Ekstra Hacimli Kollar

Gelinlik arasında karşımıza çıkan kabarık omuzlar 2020’de daha da kabarık halleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle dar omuzlu gelin adaylarına önerdiğimiz Rönesans döneminden ilham alan bu modeller, vintage tasarımlardan hoşlanan gelinler için de ideal.

Tüylü Detaylı Modeller

Tüy detaylı tasarımlar da ünlü tasarımcıların 2020 gelinlik koleksiyonlarında sıkça yer verdiği modellerden. Gelinliğin tamamında ya da yaka, kol, etek ucu gibi detaylarında kullanılan tüyler, gelinliklere romantik bir hava katıyor.

Kullanıldığı tasarıma hacim katan bu detayları, fazlalıklarının bulunduğu bölgelerde kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Asimetrik Modeller

2019’da katlarla hacim kazanan etekler, 2020’de asimetrik forma giriyor. Ön kısmı kısa, arkası uzun modeller 2020’de özellikle kabarık ve kuyruklu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu tasarımları, özellikle ince bacaklarını öne çıkarmak isteyen gelin adaylarına tavsiye ediyoruz.

Tek Omuzlu Modeller

2020’de en sık karşılaşacağımız modeller arasında tek omuzlu tasarımlar yer alıyor. Helenistik dönemin güçlü silüetlerini beğeniyorsanız siz de tek omuzlu modellerle bu görünüme sahip olabilirsiniz. Tek omuzlu gelinliklerin, üst bedenini ön plana çıkartmak isteyen gelin adayları için ideal olduğunu da ekleyelim.

Hakim Yakalı Modeller

90’ların popüler hakim yakaları 2020’de gelinliklerde sıkça karşımıza çıkıyor. Uzun ve dar bir boyna sahip gelin adayları için uygun olan bu tasarımlar, sonbahar ve kış gelinlerine hem şıklık hem de zarafet katmaya geliyor.

Puantiyeli Modeller

Günlük giyimde ve gece elbiselerinde popülaritesini hiç kaybetmeyen puantiyeler, 2020’de gelinlik modasının kapısını çalıyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonları arasında tül ve dantel üzerine işlenmiş şekilde karşımıza çıkan puantiyelerin kullanıldığı gelinlikler, romantik tarzda tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için uygun bir seçenek.

Kabarık Sade Modeller

Bu yıl kabarıkgelinlikler de sade tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Birçok ünlü tasarımcı, ipek mikado ya da saten gibi hem sade hem de göz alıcı kumaşlardaki kabarık gelinliklere koleksiyonunda yer vermiş durumda. Drapeli kalp ve M tipinde straplez detayları da birçoğunun ortak noktası.

İşlemeli Modeller

Renkli kişiliğini öne çıkarmak isteyen romantik gelin adayları için bu yıl renkli işlemeli gelinlikler trendler arasındaki yerini alıyor. Özgür ruhlu gelin adaylarına önerdiğimiz bu modeli özellikle kır düğünlerine yakıştırdığımızı da söyleyelim.

İşte Göz Alıcı 2020 Gelinlik Modelleri Sizlerle!!!

Tek Omuzlu Asimetrik Gelinlik Modeli
Tüylü Detaylı Gelinlik Modeli
Mini Sade Gelinlik Modeli
Hakim Yaka Gelinlik Modeli
2020 Gelinlik Koleksiyonu
İşlemeli Gelinlik Modeli
İşlemeli Gelinlik Modeli
Hacimli Kol Gelinlik Modeli
İşlemeli Modern Gelinlik Modeli
Hacimli Kol Detaylı Gelinlik Modeli
İşlemeli Gelinlik Modeli
Tüllü Modern Gelinlik Modeli
Gösterişli Kabarık İşlemeli Gelinlik Modeli
Puantiyeli Gelinlik Modeli
Modern- Klasik Gelinlik Modeli
Hacimli Kol Gelinlik Modeli

Yazar Hakkında
Toplam 180 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Narin Moda Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
2. El Gelinlik mi? Gelinlik Kiralamak Mı?
2019 Tüm Markaların Güpürlü Gelinlik modelleri
40 En Güzel Gelin Duvak Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara