Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj

Flormar bir süre önce kendi normal makyaj ürünleri ve sıklıkla çıkardığı koleksiyonlar dışında Pretty by Flormar adını verdiği yeni bir marka yarattı. Aslında Pretty serisi ile daha önceden ojeleri ile tanışmıştık. Ama şimdi ciddi olarak özel bir seri üretilmiş ve gördüğüm kadarı ile de hiç de fena olmamış. 

Bu lipstick formundaki ruju da en açık renkli nude tonlarda.Dudaklarınızda uzun süre kalıcı, ışıltılı doku. Kremsi dokusu ile kolay uygulama, özel formülü ile dudaklarda parlak ve dolgun görünüm sağlıyor. Hafif yapısı dudaklarda ağırlık hissi yaratmadan tek seferde yoğun parlaklık vaad ediyor.

Köpek Dünyası
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj

Fiyatı 8tl.

01 Nude Lipstick Ruj

Ürün hakkında görüşümüz: Rengi güzel, kalıcılığı da ortalama diyebilirim. Canlı bir nude pembe rengi var, tam bir yaz rengi yani. Sürümü oldukça kolay olan bir ruj. Ben açık tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum zira esmerlerde çok tezat bir görüntü oluşturabilir. Uygun fiyatlı günlük kullanılabilecek güzel bir ürün.

01 Nude Lipstick Ruj
01 Nude Lipstick Ruj

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara