Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Golden Rose’un Terracota allıkları fırınlanmış yapıda, oldukça ışıltılı ve ince yapıya sahip sıkıştırılmış toz ürünler.Altın detaylı ambalajları ile fırınlanmış yapıdaki toz ürünlerin kendilerine has damarlı görünümü ile epey şık durduklarını da düşünüyorum. Golden Rose bu allıkları için “ipeksi ve parlak dokuya sahip” ifadesini kullanmış; ben de bu tanıma katılıyorum. 

Rengi 01 numaralı olan, bakır-bronz tonlarındaki allığı. İlk gördüğümde gözümün korkmasının nedeni, rengin bana göre fazlaca koyu kalacağını düşünmemdi. Ancak allığın yapısı gerçekten çok ince ve hafif uygulanıyor. Yoğunluğu arttırmak sizi elinizde. Oldukça homojen dağılıyor ve aydınlatıcı sürülmüş gibi harika bir ışıltı bırakıyor tende.

Köpek Dünyası
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

 Fiyatı 35tl.

Uygulama: Daha çok aydınlatıcı niyetine kullanıyorum. Allık olarak çok açık bir renk. Minik bir pudra fırçasıyla abartmadan sürebilirsiniz.

Ürün hakkında yorumumuz:Kalıcılığı gayet başarılı, bütün günü kurtarıyor. Homojen dağılmasını ve rengi koyu olsa da bir anda yanakları al al görünüme çevirmemesini çok sevdim. 8 farklı rengi bulunan bu allıkların 101 numarası satene yakın, ışıltıları nispeten daha az olan bakır-dore arası bir tona sahip. Yüzde duruşu çok doğal ve pürüzsüz.

Aydınlatıcı-Allık
Aydınlatıcı-Allık

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara