Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri

Son günlerde magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alan ünlü manken Çağla Şikel , özel hayatı dışında çok konuşulan ve merak edilen konulardan birisi de saç rengidir.

Yaptığı başarılı işler, iyi bir anne olmasının yanında güzel saçları ile de adından söz ettiren Şikel, yıllar içinde farklı çok sayıda saç rengi kullanmıştır. Koyu renk cilde sahip ünlü güzel, cilt rengi tonuna uygun açık renkleri tercih ederek bu alanda renk seçimi konusunda zorluk yaşayan bayanlara öncü olmuştur. Koyu cilt tonuna rağmen en açık saç rengini bile kullanan Çağla Şikel’in saç rengi nedir? sorusundan yola çıkarak, Çağla Şikel saç renklerini araştırdık. İşte o araştırmalarımızın sonuçlarını sizlere aktarıyoruz.

Köpek Dünyası

Hangi modelleri kullanıyor?

Genelde omuz hizasında düz kesimli modeller tercih eden Çağla Şikel önceki dönemlerde uzun ve koyu denebilecek saç stilleri de kullanmıştır. Saç kesiminde sadelikten taraf olan Şikel oldukça cool modeller tercih etmekte.

Hangi renkleri tercih ediyor?

Koyu ten rengi ile açık saç rengini kullanmasını çok iyi bilen ünlü güzel küllü sarı, fındık kabuğu, açık sarı ve kumral tonlarını sıklıkla kullanmıştır. 

-Güncel olarak şu anda Çağla Şikel’in kullandığı küllü sarı rengidir, 8.1 numaralı küllü sarıdır. Bu saç rengi ile birlikte cilt tonunu dengelemek için açık fondöten kullanan ünlü güzel, makyajını hafif ruj ve göz makyajı ile tamamlayarak saçlarıyla uyumu yakalıyor.

-Ünlü güzel 7.3 numaralı fındık kabuğu rengini de uzun yıllar severek kullanmıştır. Sade olarak kullandığı rengi saç modeline göre ışıltılı ya da ombreli olarak da uzun süre kullanmıştır.

-Ayriyeten küllü sarıdan farklı olarak daha açık renk tercih ederek sarının farklı tonlarını da kullanıyor. Ünlü güzelin severek kullandığı açık sarı boya rengi, 10.0 numaralı sarı rengidir. 

Çağla Şikel’ e ait saç rengi görsellerini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz..

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber:Sarı Saç Rengi Tonları
Ombre Saç Modelleri ve Renkleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara