Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Dream Eyes Ten Rengi Eyeliner

Bilindiği gibi artık beyaz kalem ya da daha fazla ten rengi ya da somon renkli kalemler göz için de kullanılıyor. Sebebi ise gözleri daha aydınlık göstermek. Gösteriyor mu bence evet.

Ben de ise Golden Rose ‘un 426 numaralı kalemi var. Severek kullanıyorum. Fiyatı 4 tl.

Köpek Dünyası

Bu renkli kalemleri kapatıcınızın altına da uygulayarak kullanabilirsiniz. Gözlerinizde daha canlı ve parlak görünüm isterseniz deneyin denemelisiniz.

Golden Rose Dream Eyes Ten Rengi Eyeliner

Göz kalemleri kimi zaman gözün üstünde dağıtarak buğulu makyaj oluşturmak kimi zaman gözün altında kirpik altlarına renk vermek yada gözün içine sürülüp göz şeklini ayarlamak için kullanılan kurtarıcılar.

Uygulama: Gözün iç kısmına fazla bastırmadan sürün. Bu kalem gözlerinizi hem aydınlık hem de daha iri-büyük gösterecektir.

Dream Eyes Ten Rengi Eyeliner
Dream Eyes Ten Rengi Eyeliner

Ürün hakkında görüşümüz:Makyaj yapıyorsanız ve küçük yada normal gözleriniz varsa kesinlikle almalısınız. Bir çok beyaz kalem denedim ama aralarında beyaz rengi tam olarak veren gün içinde silinip gitmeyen yumuşak uçlu sürümü kolay ve fiyat olarak da sizi üzmeyen 426 da aradığımı buldum diyebilirim. Ayrıca kaşıntı kızarıklık şikayetleri de yaşatmıyor.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara