Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Wet n Wild Icon Kaş Kalemi’ Koyu Kahve’

Wet n Wild Color Icon Brow Pencil, bir ucunda spoolie fırçası bulunan bir kaş kalemi. Tüm Wet n Wild ürünlerinde olduğu gibi de başarılı bir fiyat performans ürünü. 4 rengi bulunuyor, ülkemizde 3 rengi mevcut.

Kalemin malzemesi çok başarılı. Balmumu oranı iyi ayarlanmış. Kaşlarımı belirginleştirirken rengi görme konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Üstelik bastırarak kullanmam da gerekmiyor. Yumuşak fakat oynak değil. Baya da pigmentli. Tek eksisi kalın uçlu olması nce kıllar çizmeye olanak vermiyor. Eğer sadece araları dolduruyorsanız ya da kavis belirginleştirip çerçeve yapıyorsanız bayıla bayıla kullanırsınız. İnce kıllar çizerek yeniden kaş oluşturuyorsanız hiç size göre değil.

Köpek Dünyası
Wet n Wild Icon Kaş Kalemi’ Koyu Kahve’

Fiyatı 14 tl.

Ürün hakkında görüşümüz:

-Benim rengim Medium Brown. Mat, başarılı bir orta kahve. Tonunu sevdim. Kendi kaşlarımdan açıkmış gibi görünmüyor Yapısı yoğun olmasına rağmen kullanınca çok iyi uyum sağlıyor.

-Spoolie fırçasını da çok beğendim. Genelde kullandıklarımızdan daha tombul ve kısa aslında. Boyanan bölgenin üstünden geçtiğinde baya doğallaştırıyor. Fırçanın yumuşaklığı da güzel kaşları dökmüyor.

Kaş Kalemi
Kaş Kalemi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara