Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Eyeliner Pen’Black’

Eyeliner sürmek ve eyeliner seçimi konusu daha uzun zaman gündemi meşgul edecek kadar geniş bir konu aslında. Kalem eyeliner, dipliner, artliner, Gel Liner, keçe uçlu eyeliner derken, konu da oldukça karışık bir hal aldı aslında. Hangisinin uygulaması daha kolay, hangisi daha kalıcı, hangisi daha güzel duruyor, farkı ürünler mevcut piyasada.


Golden Rose Precision Liner,sadece ilk zamanlarda, yani her gün kullanırsanız ilk 7 günde rengini tam anlamıyla veriyor. Ve yine ilk 7 gün içerisinde sürülüşü kolay, tek hamleyle gerçekleştirilebiliyor, renk yoğunluğu da gayet iyi.

Köpek Dünyası
Golden Rose Eyeliner Pen’Black’

Fiyatı 15tl.

Boyası çabucak bitiyor. Dolayısıyla çizginin üstünden defalarca geçmek gerekiyor. Boyası azalınca çizgiyi 1 kerede çekemiyorsunuz ve ucu da bozulduğu için kesik kesik bir görüntü oluyor. Uzun süre kullanmak için uygun değil.

Genel görüşümüz: Genel olarak keçe uçlu eyeliner için şunu söyleyebilirim ki, klasik eyelinerlara oranla daha kolay sürülüyor. Kalem şeklinde olduğu için, elinizi yanağınızda sabitleyebiliyorsunuz ve titreme ihtimalini de en aza indirgemiş oluyorsunuz. Sadece çabuk biten bir ürün olduğu için kullanımı kısa sürüyor renginin siyahlığı gayet başarılı.

Göz kalemi
Golden Rose Eyeliner Göz kalemi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara