Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Örgü Eldiven Modelleri

Sizlere kış aylarının ayrılmaz bir parçası olan ve ellerinizi sıcacık tutacak birbirinden farklı modellerde ve desenlerde örgü eldiven modelleri sunuyoruz.Bazı modeller klasik tarzda olmakla birlikte bazıları yarım ,parmakları açık ve dirseklere kadar uzanan uzunlukta. Son derece moda olan bu yarım eldiven modelleri uzun bileklik modelleri olarakta bilinmekte. Sizler için derlediğimiz modelleri eminiz ki çok seveceksiniz.

kaynak: @madam_kece

Evinde kendi el becerisiyle örmek isteyen hanımlarımız için ve online olarak satın almada sizlere yardımcı olacak çeşitli modeller bulunuyor. Her tarza hitap edecek bu örgü eldiven modelleri soğuk havalarda sizin de favoriniz hale gelecek. Atkı, bere, eldiven üçlüsünün muhteşem tamamlayıcısı olacak ve kombinlerinize renk katacak modellere yer vereceğiz.

İşte Son Moda Örgü Eldiven Modelleri!!

Kaynak: @bhrkrbs
kaynak: @yaruze_
kaynak: @madam_kece
Kaynak: @monibonn
Kaynak: @seherilter

kaynak: @sirinorgucu

Nako iplikleri de son derece güzel örgü örnekleri ve fikirleri sunmakta. Ayrıca web sitesinden ücretsiz olarak örgü örnekleri içeren online dergisine göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 198 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
En Kolay Bebek Yelek Modelleri
En Güzel 20 Örgü Boyunluk Modeli
Örgü Boyunluk Modelleri
16 Örgü Yelek Modeli- Örnekleri ile birlikte

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara