Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Essence Definition Maskara

Makyaj yapmayı seven kadınlar neredeyse her yıl en az 5 maskara denermiş. Bende bu sayı çok daha fazla. Essence Definition Maskara denedikten sonra bir daha kullanabileceğim maskaralardan. Şimdi inceleme yazısına geçelim.

Mükemmel bir maskaradan ne bekleriz? Öncelikle çıkartmak istediğimizde zorlanmamak isteriz. Definition Maskara bence öncelikle bunu karşıladığı için başarılı fiyatı daha yüksek maskara ile eş değer kolaylıkta temizleniyor diyebilirim. Gelelim olumlu ve olumsuz bulduğum diğer özelliklere.

Essence Definition Maskara
Essence Definition Maskara

Öncelikle fiyatının 22 ile 30 tl arasında değişen fiyatlara farklı sitelerde satıldığını belirtelim. Fiyat araştırması için google alışveriş tercih edilebilir.

Essence Definition Maskara Kullanıcı Deneyimim

-Adından da anlaşılacağı gibi uzatıyor dolgunluk veriyor vaadinde.

-Tek katta uzatmada başarılı, ikinci katı sürmek için uzun süre beklememe gerek yok, 5 saniyede kuruyor ve ikinci kat için hazır oluyor.

-Fırçası benim sevdiğim silikon fırçalardan. İncecik bir duruşu var. Tüm kirpikleri kavraması ve uzatıp dolgunlaştırması gayet güzel, kirpiklerimi ağırlaştırmıyor. Temizlemesi kolay oluyor. Ciddi bir kirpik kaybı yaşatmadı, muadili olan diğer maskaralarıma oranla.

Kirpikleri kıvırıyor, uyguladıktan sonra düşme yaşamadım.

Hacim verme konusunda da yeterli olduğunu düşünüyorum.

Olumsuz Özellikleri

Volum verme konusunda bir tık daha başarılı olabilirdi. Yine de fiyatına göre başarılı denilebilir.

İlk baştaki sıvı formu biraz rahatsız edici. Ancak sonrasında yoğunlaşıyor.

Özetle fiyatına göre son derece başarılı bir maskara olduğunu söylemek isterim. Bu ürün incelemesini beğendiyseniz ve diğer makyaj ürünleri incelme yazılarıma ulaşmak isterseniz ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 197 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota
Mat Ruj mu Parlak Ruj mu? Hangisini Seçmeli?
Nivea BB Clean Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu
Vichy Laboratuvarı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara