Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Essence Definition Maskara

Kirpikler makyajın en büyük yardımcısı. Birçoğumuz halen hayatının maskarasını bulamadı. Buna bende dahilim. En son sürekli elimin gittiği Essence Definition Maskara birazda olsa isteklerimizi karşılıyor.

Fiyatı 18 tl.

Köpek Dünyası

Benim maskaradan beklentim, uzatsın kirpiklerimi, dolgunlaştırsın. Ama bunları yaparken gözlerimi ağırlaştırmasın. Çıkartırken de pamuğun üzerinde bana veda eden kirpiklerim olmasın diye temenni ederim.

Essence Definition Maskara
Essence Definition Maskara

Maskara Hakkında

-Adından da anlaşılacağı gibi uzatıyor dolgunluk veriyor vaadinde.

-Tek katta uzatmada başarılı, ikinci katı sürmek için uzun süre beklememe gerek yok, 5 saniyede kuruyor ve ikinci kat için hazır oluyor.

-Fırçası benim sevdiğim silikon fırçalardan. İncecik bir duruşu var. Tüm kirpikleri kavraması ve uzatıp dolgunlaştırması gayet güzel, kirpiklerimi ağırlaştırmıyor. Temizlemesi kolay oluyor. Ciddi bir kirpik kaybı yaşatmadı, muadili olan diğer maskaralarıma oranla.

Ürün hakkında görüşümüz:

  • Kirpikleri kıvırma yönünden çok başarılı.Hani bazı maskaraları uyguladıktan birkaç saat sonra düşer ya, işte bu maskarayı uyguladığımda öyle bir sorunla karşılaşmadım.
  • Hacim verme konusunda da yeterli geldi.
  • Volümü bir tık daha iyi olabilirdi ama benim genel beklentimi karşılayan bir maskara oldu.
  • Simsiyah ve maskarayı kat kat uygulayabiliyorsunuz. İlk baştaki sıvı formu biraz yoğunlaşınca daha iyi sonuç alıyorsunuz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara