Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Top Allık 101

Gül kurusu rengindeki herşeyi çok seviyorum.Allıklar,farlar,rujlar.Doğru kullanımda oldukça sağlıklı bir cilt görünümü veriyor ve makyaja romantik hava katıyor bence. Bugün çok uygun fiyatlı gül kurusu tonlarında muhteşem performanslı bir allık önereceğim sizlere. Golden Rose markasına ait bu allığın numarası 101 top formunda bir allık. Fiyatı 40 tl.

Ürün fiyat performans açısından bence çok başarılı. Hem kalıcılığı,hem sürümü hemde pigmentasyonu birçok high-end markanın allığı ile yarışır durumda. Ben bu allığı Nars markasına ait meşhur ‘orgasm’ allığa çok benzettim. Orgasm allıkta bir tık daha ışıltı var sadece. Bu allık simli değil fakar mat bir bitişe de sahip değil. Bu yüzden yanaklara sağlıklı bir parlaklık vererek sanki utanmışsınız da yanağınız kızarmış gibi duruyor.

Köpek Dünyası
Golden Rose Top Allık 101

Görüşümüz: Rengi çok doğal , bir kere aldınız mı yıllarca kullanabiliyorsunuz. Kutusu çok şık, ama yanında fırçası yok.
Olumsuz olan tarafı ise, kalıcılığının çok fazla olmaması ve kolay sürülmemesi. Fırçayı topların üzerinde gezdirdiğimde çok az bir toz geliyor fırçaya ve sürünce de pek farketmiyor. Yani çok hafif bir allık bu, etkisi de çabuk geçiyor.

Top Allık 101
Top Allık 101

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 124 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara