Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Pretty By Flormar 01 BB Krem

Tüm cilt tiplerinde doğal görünümün anahtarı. BB krem özel formülü ve içeriği ile ciltteki renk farklılıklarını kapatarak kusursuz, canlı ve doğal bir görünüm yaratıyor. Nemlendirme özelliği ile kuru ve hassas ciltlerin kullanımları için de uygun olan BB krem, hafif yapısı ile makyajında doğallıktan ödün vermeyenlerin tercihi arasında yer alıyor. Ürünü fondöten altına baz olarak da uygulayabilirsiniz.

Bir BB krem olarak görevini iyi yapıyor bence kapatıcılığı CC kreme kıyasla daha fazla, fondötene kıyasla da daha az doğal olarak. Bu ürün 30 ml lik küçücük bir şey ama bu sizi yanıltmasın içi tamamen dolu.

Köpek Dünyası
Hafif yapılı ama örtücü bir ürün

Fiyatı 9.90 tl.

Şimdiye kadar kullandığım BB ve CC kremlerden daha dolu bir ambalaja sahip kendisi. Ambalajın yarısı hava, yarısı ürün değil yani. Bu en sevdiğim tarafı oldu. Ayrıca SPF-(Güneş KorumaFaktörü) 15 içeriyor. Özellikle yaz aylarında yeterli bir güneş koruması olmasa da idare eder diyelim. 

Ürün hakkında görüşümüz: Nemlendirme özelliğiyle kuru ve hassas ciltlerin de kullanabileceği bir ürün. Bazı ürünler gibi uzun süre yüzünüzde taşıdığınızda kaşıntıya sebep olmuyor ayrıca. Ben ilk elimle yüzüme uyguladığım zaman beklediğim sonucu alamamıştım. Ama üzerinden süngerle uygulayınca güzel sonuç veriyor. Tek başına da yine süngerle uygulanabilir. Ama süngerin fazla nemli değil de çok hafif nemli olması gerek. Her iki şekilde de dozunda uygulamak gerekiyor sadece. Dilerseniz kaşık fırçalarla da uygulama yapabilirsiniz.

Pretty By Flormar 01 BB Krem
Pretty By Flormar 01 BB Krem

İkinci kat uygulamaya müsait. Zaten hafif ve ciltte ağırlık yapmayan bir yapısı var. 

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 124 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara