Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Absolute Newyork Waterproof Eyeliner

Yaz aylarında rengarenk eyelinerlar kullanarak makyajıma renk katmayı seviyorum. Bu Eyeliner asansörlü, yani alttan çevirerek açılan bir mekanizmaya sahip. Eyeliner’ın ucunda ince plastik bir tüp var ve eyeliner buradan çıkıyor, ancak kullanırken kalemi gereğinden fazla çevirmeyin, çünkü bir kere çıktı mı geri girmiyor ve ucu kırılabiliyor.

Ben genelde bu tür renkli eyeliner’ları alt kirpik diplerime uygulamayı tercih ediyorum ve her iki uygulamada da renk veriyor, ancak daha da yoğun bir görünüm isterseniz üzerinden 2 kat geçebilirsiniz. 

Köpek Dünyası
Absolute Newyork Waterproof Eyeliner

Bu eyeliner’ın suya dayanıklı olma ve 12 saate kadar akmadan dayanma özellikleri var. Gerçekten elime sürdüğümde bir kaç dakika sonra sabitlendi, su ile çıkarmaya çalıştım ve renk hiç silinmedi. Fiyatı 9 tl.

Eyeliner

Yorumumuz: Her ne kadar 12 saatlik bir süre zarfında deneme şansım olmasa da, kalıcılık konusunda başarılı buldum, sadece çok uzun süre kullanınca gün sonuna doğru hafif bir akma olabiliyor. Ben de kalıcılığını arttırmak adına, eyelinerı alt kirpik diplerime sürdükten sonra, kapatıcımı eyelınerın hemen altına uyguluyorum, böylece eyeliner biraz daha sabitlenmiş oluyor.

Absolute Newyork Waterproof
Absolute Newyork Waterproof

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara