Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Wet n Wild Coloricon Bakır Kahve Göz Kalemi

Yoğun renkli ve yumuşak yapılı bir göz kalemi arıyorsanız Wet n Wild Color Icon Kohl Eyeliner Pencil Göz Kalemi tam size göre. Gözlerinizi derinlemesine belirginleştirip renklendirerek uzun süre kalıcı ipeksi pürüzsüz bakışlara sahip olabilirsiniz.

Öncelikle bu kalemler son derece yumuşak. En küçük bir darbede uçları kırılabiliyor, eğilebiliyor. Bu yüzden ben bu kalemleri krem far olarak kullanıyorum. Kirpiklerimin dip kısımlarına dağınık bir şekilde uygulayıp parmaklarımla dağıtıyorum. Böylece daha belirgin bir görüntü elde ediyorum. Aksi taktirde göz kalemi olarak kullanıldığında akıyor ve çok kalıcı olmuyor.

Köpek Dünyası
Wet n Wild Coloricon

Fiyatı 6-8 tl.

Kalemin rengini bakır kahve olarak tanımlayabilirim. Dağıtıldığında aynı şekilde koyu bakır durmuyor fakat kalem olarak kullanıldığında rengini çok güzel veriyor. Çok yüksek kalitedeki ürünler değiller ancak fiyatları çok uygun.Renk çeşitliliğiyle tercih edilebilecek güzel bir ürün.

Wet n Wild Coloricon Bakır Kahve Göz Kalemi
Wet n Wild Coloricon Bakır Kahve Göz Kalemi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 124 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara