Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Dipliner ‘ Black’

Eyeliner en çok kullandığımız makyaj malzemelerinden biri, hem gece hem de gündüz makyajlarına çok yakıştırıyorum. Hal böyle olunca da sık sık yeni keşifler yapmaya çalışıyorum. Golden Rosenin bu diplineri de tam aksine istediğiniz siyah dipliner görüntüsü oluşturmuyor renk vermesi çok başarısız.

Ucunda hiç sorun yok,tam sevdiğim kalınlıkta,hafif sügerimsi,hafif sert. Bu tarz diplinerları kolay uyguluyorum. Sivri bir fırçası var,bu bana ürünü uygularken kolaylık sağlayacağını düşündürmüştü ama öyle olmadı tabi.Uygulama sırasında göz kapaklarım acıyor çünkü oldukça sert.Ürün çok akışkan uygularken sağa sola bulaşabiliyor.Yağlı göz kapaklarına sahipseniz eğer sürdükten bir kaç saat sonra dağılabiliyor ve üzerinden tekrar geçtiğinizde alttaki katı siliyor.

Köpek Dünyası
Golden Rose Dipliner ‘ Black’

8 tl gibi uygun bir fiyata edinmiştim bu ürünü.

Genel görüşümüz: Temizlemesi de oldukça zahmetli olan bu dipliner,kolay kolay temizlenemiyor. Gözlerimi ovuşturmam gerekiyor ki bu da göz ve göz çevresi için hiç sağlıklı değil. Renk vermesi kötü dalgalı silik bir siyah renk bırakıyor gözde. Diplineri tekrar almam. Tavsiye etmiyorum.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 125 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara