Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Alix Avien Volumatic Maskara

Alix Avien markasının çoğu ürünü başarılı. Özellikle eyeliner konusunda çok önde mükemmel ürünler üretiyor. Bu volumatik maskara da keza öyle diyebiliriz.

Ambalajını çok beğeniyorum, plastik ama şık ve parlak.Bir de ağırlığı var, yani ben diğer rimelleri elime aldığınızda çok hafif geliyor. Ama bu bildiğiniz ürün dolu hissi uyandırıyor . İçi dolu dolu rimel, hatta o kadar dolu ki fırçada çok fazla ürün oluyor. Bir de kıvamı sıvıya yakın olunca, düşünün. Fazla ürünü bırakmakta sorun yaşayabilirsiniz biraz.

Köpek Dünyası

Fiyatı 18 tl.

Alix Avien Volumatic Maskara

Fırçası kıl yapıda ve kılları çok sık. Kipriklerin hepsine tek tek ulaşabiliyor.Fırçadaki ürün miktarını fotoğrafta farkedebiliyorsunuzdur.

Ürün hakkında görüşümüz:Benim kipriklerim zaten uzun oldugu için, bir rimelden uzatmasını beklemiyorum. Sadece hacim versin ve biraz kıvırsın yeterli. Bu rimelde beklentileri tamamıyla karsılıyor. İlk katta sürdüğünüzde tam günlük kullanım için istediğiniz hacim ve görüntüye ulaşırsınız . Ama 2. katı sürmeye kalkarsanız kiprikleri yapıştırıyor. O yüzden aşırı kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Genel olarak orta seviye güzellikte bir maskara diyebiliriz.

Volumatic Maskara
Volumatic Maskara

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara