Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

H&M Aqua Liquit Eyeliner

Son zamanlarda birçok giyim markası kozmetik ürünler çıkarmaya başladı. Bunların arasında en eskilerden biri H&M. H&M kozmetik bölümünü yakın zamanda tamamen yeniledi. Makyaj süngerleri herkes gibi benim de favorim, buldukça yedekliyorum. Bunun yanı sıra fırçalarını da gayet başarılı buluyorum.İndirim zamanı neler varmış diye bakarken Aqua Liquid Eyeliner serisi dikkatimi çekti. Bol simli ve geniş renk seçeneğiyle kendini aldırmayı başardı.

Ürün açık metalik toprak renginde. Kalıcıkları gayet başarılı. Zaten sürekli far bazı üzerine kullanıyorum ve gün sonunda bozulmamış oluyor.Yapıları oldukça akışkan. Bu nedenle sürmeden önce iyice çalkalamak gerekiyor hatta bazı renklerde ikinci katta ancak opak hale geliyor. Bu biraz uğraştırıcı olsa da sonuç buna değer sanırım. Fırçası ise ince ve benim çok da pratik bulmadığım bir formda. Ama siyah gibi koyu ve net bir renk olmadıkları için hataları çok göstermiyor.

Köpek Dünyası

Fiyatı 8 tl.

H&M Aqua Liquit Eyeliner
H&M Aqua Liquit Eyeliner

Uygulama:Afterglow en sevdiğim ama en zor sürülen renk. Opak bir görünüm elde etmek için tek kat yetmiyor, üst üste sürdükçe bazen kötü bir görünüm oluşabiliyor. Bu nedenle bu rengi siyah ya da kahverengi eyeliner üzerine sürmek en rahatı. 2 kat sürüp istediğiniz eyeliner görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara