Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda

Yıllardır sıfır beden kadınların stil ve moda önerilerine önem veren moda yarışmaları 2020 yılında genellikle büyük beden kadınların yer aldığı yeni bir konsept geliştirdiler. Doya doya moda oldukça kilolu – büyük beden ve bazen de yaş olarak ortay yaş üstü kadınların yer aldığı 7 yarışmacı ile dönemsel olarak ilerleyen bir moda yarışması.

Juri üyeleri

Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez

Yarışmacıların kombinlerinden Örnekler

Sündüz Doya doya yarışmasının en güzel kadınlarından. Fiziği de büyük beden olmasına rağmen son derece güzel.

Tayyör giyim tarzı geçen hafta yarışmada istenilen tarzlardan en dikkat çekici olanı idi. Şimdiki neslin pek bilmediği ama 70’lerde oldukça popüler olan Fransızlardan çıkma bu giyim tarzı ile ilgili ayrıntılı bilgiye’de konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Yaren saç boyasında son derece hatalı seçimler yapsa da genel olarak bal köpüğü saçları kendisine yakışıyor.Duruş poziyonlarında sıkıntı olsa da yine de fiziksel olarak zarif bir büyük beden.

Yarışmacıların genel profilinden bir örnek sunalım istedim. Neslihan Sevim. 22 Yaşında 160 boyunda – 70 kilo ve beden olarak da 42 beden. Yüzünün oldukça güzel olduğunu belirtelim.

Her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da kavgalar – çekemezlik, çemkirmeler, dedikoduların sürekli yaşandığını söylemek mümkün her ne kadar ilgi çekici bir konsept olsa da pek hoş durmuyor.

Yazar Hakkında
Toplam 5295 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Renk Modası : Bakmadan Kombin Yapma
Haute Couture Nedir?
Moda Alışverişi için İndirim Kuponları Nasıl Sağlanır?
Saç Rengini Koruyan Bakım Setleri Schwarzkopftan

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara