Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

IDC Color Naked Far Paleti

zamedya

Kendim çok severek kullanmış olduğum bir far paletinden bahsetmek istiyorum. İspanya’ nın IDC color markalı bir kozmetik ürünü olan naked far paleti. Bu palet hakkındaki düşüncelerimi görsellerle birlikte anlatmak istiyorum.

Bu far paleti 24 renkten oluşmaktadır. Palette nude renkler mevcuttur. Pigmenti de fena değil ben sürekli kullanıyorum. Renk seçeneği çok fazla olduğu için neredeyse her türlü kıyafete uyacak renk bulabiliyorsunuz ve sürekli tercih etmek istiyorsunuz. Çeşitli renkleri ile gece ve gündüz makyajlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bazı renklerin parlak, simli gibi; bazı renklerin ise mat olması paletin çok kullanışlı olduğunu gösteriyor. Kalıcılığı gayet iyi, temizlemesi de oldukça kolay.

Köpek Dünyası
IDC Color Naked Far Paleti
IDC Color Naked Far Paleti

Paletin dış görünüşü renkli bir yapıda olduğu için makyaj masanızda çok şık bir aksesuar olarak da durabilir. Ve kalın kapak yapısı nedeniyle sürekli yaşanan bir sorun olarak farda öyle hemen kırılma meydana gelmez ve dışarıdan alınabilecek her türlü zarar da önlenmiş olur.

Ayrıca bu ürünü eveshop internet sitesinde 35,95 lira gibi bir fiyata bulabilirsiniz. Gratiste de satışı mevcut Ben indirimli olduğu halde 50 liraya almıştım. 

24 farklı renk seçeneği

Ürünü uygulama şekli

İçerisinde bulunan fırçası ile gözün iç tarafı açık renk, dışarı doğru koyu renk sürüyorum. Göz altlarına veya kirpiğin hemen üzerine eyeliner yerine koyu renk far çekiyorum buğulu bir görüntü sağlıyorum.

Ürün hakkındaki yorumlarımız

Dolu renk seçeneği ile çok kullanışlı, kurtarıcı ve şık duruyor. Tek sıkıntı palet büyük olduğu için her yere götüremiyoruz maalesef.

Örnek Far Paleti Uygulamaları

Aşağıda tamamen benim tarafımdan uygulanan aşağıdaki örnek far paleti renklerini görebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 5 yazı
Selin Cantürk
Selin Cantürk
Şunlar da ilginizi çekebilir
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
Neon Makyaj Nedir? Nasıl Uygulanır ve Makyaj Malzemeleri
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara