Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

NYC Show Time Kaş Maskarası

Kaş maskaraları genel anlamda kaşları taradığınız şekilde kalmasını ve gün boyu sabit bir şekilde durmasını sağlar. Renkli olanlar ise hem kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurur hem de sabit tutar. Özellikle kalemle, farla kaşlarınızı doldurup sonra sabitlemeye üşenenler için 2’si bir arada gibi pratik bir ürün. Nyx alışverişinden Show Time kaş maskarasını sizlerle paylaşacağım.

Rimel fırçalarının yarısı kadar küçüklüğe sahip, kalından inceye doğru konik bir fırçası var. Bu ürünün yapısını ve kaşları sabit tutmasını çok sevdim. 

Köpek Dünyası

Fiyatı 15-20 tl arasında.

NYC Show Time Kaş Maskarası
NYC Show Time Kaş Maskarası

Uygulama: Ürünün fırçasındaki fazlasını sıyırdıktan sonra yukarı hateketlerle kaşlarınızı tarayın.

Ürün hakkında görüşümüz: Maskaranın renk vermesi ve gün boyu kaşları sabit tutması çok iyi. Dökülme yapmaması ve içinde kızıllık barındırmaması en güzel yanı diyebiliriz.

Beğenmediğimiz özellikleri:

Kaş Maskara
Kaş Maskara

Fırçaya çok ürün geliyor, tüpten çıkarttığınız gibi kaşlarınıza uygularsanız kaşınıza çamur gibi ürün gelir ve yoğun bir görüntü oluşur.

Fırçayı tüpten çıkardıktan sonra azıcık fazla ürünü sıyırırsanız fırçada ideal miktarda ürün kalıyor, güzelce tarayabilirsiniz kaşlarınızı.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara