Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Golden Rose Transparan Pudra

Transparan sabitleyici toz pudra makyajınızı sabitler, renk vermeden doğal, mat ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. parlamayı azaltır. her cilt tipi ve rengi için uygundur. Göz altı ve tüm yüze uygulayarak parlamayı kontrol altına alabilirsiniz.

Bu konumuzda özellikle karmadan yağlıya dönük cilt tipi olanların  çok seveceği Golden Rose Transparan Pudra hakkında olacak. Her makyaj sonrası özellikle yüzümün T bölgesini pudra ile sabitlemek zorundayım. Bu işlemi yaparken de günlük makyajlarda kullandığım ten ürünlerini bb yada cc kremlerden seçiyorum.

Köpek Dünyası
Golden Rose Transparan Pudra
Golden Rose Transparan Pudra

Ürün hakkında görüşümüz: Pudranın yapısı çok ince pudra fırçası ile uygularsanız makyajınızı sabitlemek için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Gün içinde özellikle benim alın ve burun bölgemde renkli pudralar çamur gibi bir hal alabiliyor, ama özellikle bu transparan pudra böyle bir sıkıntı yaşatmadı. Çok fazla kullandığım zamanlarda bile birikme pullanma yapmadı.Ben fırça ile kullanmayı tercih ediyorum bu sayede pudrayı fazla uygulamadan makyajımı sabitliyorum.

Fiyatı 25tl.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 123 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara