Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Şenay Akay Güzellik Merkezi ve Evlilik Karmaşası

2919’un mayıs ayında magazin haberlerinde evleneceğine dair haberler dolaşan sonrasında ise evlilik tarihinin sürekli ertelenmesi ile birlikte bir süre daha evlilik dedikodularının devam edeceğinden bahsediliyor.

2015 yılında Şenay Akay Derma Güzellik merkezi adı altında Türkiye’nin çeşitli illerinde güzellik salonları açmış ancak sonrasında ismini Derma Estetik olarak değiştirmişti.

Köpek Dünyası

Aslan burcu olan 1980 Doğumlu 40 yaşındaki Şenay Akay şu sıralar magazin gündeminden uzak daha sade bir hayatı tercih ediyor. 1.82 boyunda uzun ve sivri bir yüze sahip olan bundan 10 yıl öncesinde 30’lu yaşlarında en popüler zamanlarını yaşayan Şenay kay artık oldukça sakin bir hayat yaşamakta.

Buğday ten rengine sahip cilt alt tonu’da notr olan Şenay Akay’ın doğal saç rengi orta kahverengi kendisi de genellikle kahverengi tonlarında saçlar kullanmayı tercih ediyor. Ela gözleri ve kaş yapısı ile karakteristik bir yüz hattına sahip olduğu söylenebilir. 40 yaşına gelmiş olmasına rağmen hala fit olan vücudu ve canlı ve taze cildi ile yaşlandıkça güzelleşen kadınlardan biri olduğunu görebiliyoruz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 179 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri
Selen Seyven Saç Rengi ve Modelleri
Sema Aydemir Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara