Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Procsin Maske Sonrası Jel Bakım Kremi

Maske kullanımı günlük bakım rutinlerimizin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Procsin markasının ürettiği maskeler çoğumuzun bildiği gibi birçok cilt sorununa hitap ediyor.

Son ürünlerin ürün yelpazesi oldukça genişletilmiş ve maske maskeleri ile adını duyurmaya başladı. Ben de bu sefer yeni kullanmaya başladığım, maske sonrası bakım jelini detaylı incelemek istedim.

Köpek Dünyası

Maske ve peeling sonrası cilt nem kaybediyor diye böyle bir ürün çıkarmış Procsin markası.Ürün 50ml uygulama sonrası durulanmıyor. Jel yapıda ve nemlendirici, yatıştırıcı özelliği bulunuyor. Kokusu biraz yeşil elma kokusunu anımsatıyor rahatsız edici değil.

Fiyatı 9.90.

Procsin Maske Sonrası Jel Bakım Kremi

Uygulama: Ürünü maske uygulayıp duruladıktan sonra, bir nohut büyüklüğünde alıp yüzünüze yedirebilirsiniz. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir yapışkanlık hissi vermiyor.

Ürün hakkında görüşümüz: Maske sonrasında cildi güzel nemlendiriyor ve kızarıklıkları yatıştırıyor. Herhangi bir sivilce ve iritasyon yapmadı. Makyaj altına uygulandığında da ten ürünlerinin daha pürüzsüz durmasını sağlıyor. Güzel bir ürün diyebiliriz.

Maske Sonrası Jel Bakım Kremi
Maske Sonrası Jel Bakım Kremi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara