Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Beaulis Mini Far Paleti

Gratis’in her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan markası Beaulis, yeni ürünleri ile makyaj çantalarındaki yerini genişletmeye devam ediyor. Beaulis markasının yeni satışa sunulan ürünleri arasında mini makyaj koleksiyonu ve tırnak bakım ürünleri yer alıyor.

Beaulis’in Mini Far Paleti, kolay dağılan yüksek pigmentasyonlu 5 farklı renk tonu ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renk seçenekleri var. Fiyatı: 6,5 tl

Köpek Dünyası
Beaulis Mini Far Paleti

Bu 5 renge hayran kaldım diyebilirim tabi ki.  Sağdaki kahve-bordo çok güzel bir renk. Çok aşırı pigmentli değil ama çok iyi düşünülmüş bence. Yoksa oraya siyah da ekleyebilirlerdi direk olarak ve bu paleti gece gündüz daha kullanışlı yapabilirdi.


Ortadaki ten rengine çalan renk de inanılmaz bir renk,joker bir geçiş rengi mat ama çok pigmentli değil. Zaten bütün palet orta pigmentli renkler öyle patlamıyor. Ama renkler “buildable” yani kat kat arttırılabiliyor ve çok kalıcılar. 

mini far paleti

Genel görüşümüz: İçerik olarak ve ambalaj açısından kötü ama renkler ve fiyat açısından şahane bir paletle karşı karşı karşıyayız. Alıp almamak tabi size kalmış. Pek çok kişinin halihazırda karşı koyamayıp aldığı paletler arasında. Çok değişik bulunmaz renkler diyemeyiz ama uygun fiyatlı mini bir palet.

Beaulis Mini Far Paleti
Beaulis Mini Far Paleti

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 139 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara