Tüm Saç Renkleri

2020 Mezuniyet Balosu Parti ve Törenler İptal ediliyor

Hemen konuya açıklık getirmek istiyorum. 2020 Mezuniyet balosu – Parti ve diğer organizasyonların tamamı iptal edilmekte arkadaşlar. Mezuniyet törenleri ile belirsiz bir tarihe, özel kolejlerde en erken Ağustos ayına ertelendiğini belirtmek isterim. Peki yaz aylarında hafifleyeceği söylenen Corona Virüsü nedeni ile yerinde eğitimin Nisanın sonuna kadar uzatılmasından sonra Mezuniyet parti – baloları neden iptal edildi?

Sevgili öğrenciler biliyorsunuz her sene sizinle birlikte Mezuniyet elbiseleri tasarımlarını paylaşıyoruz. Hatta 2020 Mezuniyet elbise modellerini de sizlere paylaşmıştık. Biz kızlar mezuniyet partileri ve baloları tarihi belli olmadan hazırlıklara başlar, giymek istediğimiz elbiseleri hazırlardık. Ancak 2020 yılında maalesef önce Çin’de başlayan ve sonrasında tüm dünyaya yayılan virüs’ün dünya genelinde bir sosyal izolasyona neden olduğunu da hepimiz biliyoruz.

2020 mezuniyet balosu
2020 Mezuniyet Balosu

Türkiye’de de sosyal izolasyonun sağlanması için öncelikle üniversiteler belirsiz bir süre ile kapatılmıştı hemen ardından lise ve Ortaöğretim Nisan sonuna kadar kapatıldı. Evde uzaktan eğitim başladı ancak Corona Virüs salgınının önüne bir türlü geçilemediği için ve ölüm ve vaka sayılarının artması nedeni ile eğitim döneminin bu sene kapanabileceği de söylenmektedir. Bu önlemler neticesinde her yıl özellikle özel okul – Kolejlerin düzenlediği mezuniyet balosu ve partilerin organizasyonları da tek tek iptal edilmeye başlanmıştır.

En güzel 100 mezuniyet balosu elbise modellerini diğer konumuzda inceleyebilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Mezuniyet Balo,Parti ve Törenleri Gelecek Yıl Erteleyelim Diyorsunuz

Cevapla

Bu sene tüm mezuniyet parti ve baloları ağustos ayına kadar erteleniyor yada tamamen iptal ediliyor.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et