Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Kısa Boylu ama Çekici Kadınlardan: Şenay Gürler

Son derece kısa boylu olmasına rağmen ( 1.58 cm boyunda ) son derece çekici olmayı başaran nadir kadınlarından birisi olsa gerek Şenay Gürler. Özellikle Avrupa Yakasında çekici ve güzel dergi editörü rolü ile tanıdığımız ancak oldukça uzun bir tiyatro geçimi olan Şenay 1966 Doğumlu. 54 yaşındaki Şenay Gürler son zamanlarda Televizyon projeleri yerine kızı ve torunu ile vakit geçirmeyi tercih ediyor.

Simetrik bir yüz hattına sahip, güzel yüzü dolgun hatları ile güzel Türk kadınını başarılı bir şekilde temsil ettiğini söyleyebileceğiniz Şenay Gürler Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü’nden mezun.

Köpek Dünyası

Açık buğday tenli olan ve genellikle çikolata kahverengi saç rengini kullanan Şenay Gürler cilt alt tonunun soğuk olmasından dolayı kızıl ve barır tonlarda saç rengini de zaman zaman tercih etmektedir.

Kısa boylu kadınlar abiye seçimlerinde nelere dikkat etmeli ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Kısa boyuna rağmen giyinmesini son derece iyi bilen ( avrupa yakasında da başarılı bir tarzı vardı )Şenay Gürler gibi kısa boylu kadınların nasıl giyinmesi gerektiği ve neleri giymemesi gerektiğine dair ayrıntılı bilgilere aşağıdaki konumuzdan da ulaşabilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 190 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Seda Akgül Saç Rengi ve Modelleri
Pelin Öztekin Obezite’den Fit ve Güzel bir vücuda dönüşümü
Jülide Ateş Saç Rengi ve Modelleri
Seçil Gür Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara