Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Beaulis Mini Yüz Paleti

Gratis’lerde satılan Beaulis markasının bir yüz paletini ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Markanın ürünlerinin çok övülmesi üzerine standını biraz karıştırmaya gittim ve hem fiyatının çok uygun olması hem de işlevsel olabileceğini düşündüğüm için aldım. aslında büyük beklenti içinde değildim çantada kocaman paletleri taşımak zor oluyor. İlk bakışta güzel yönleri sadece küçük olması ve minik bir paletle hem göz hem de yüz makyajımı tamamlayabilecek olmanız harika. Fiyatı indirimde 6 tl.

Ambalajının ufak olması harika, herhangi bir yere giderken veya günlük olarak çantaya atıp çıkmak için uygun boyutta. Boyutu hemen hemen bir parmak uzunluğunda. Ürün gramajı çok iyi, toplam 7,5 gram ürün var ve bu uzun süre kullanılabilecek bir miktar.

Köpek Dünyası
Beaulis Mini Yüz Paleti renkler

Bronzer kısmı; bronzer rengini çok beğendim, birçok ten rengine uyum sağlayabilecek tatlı bir renk. Çok rahat göz makyajında da kullanılabilir. Hatta aydınlatıcı ile güzel bir ikili olur. yüzde çok kolay dağılıyor ve fırçayla ilk dokunduğunuz yerde yapışıp kalmıyor. 

Aydınlatıcı kısmı; çok sevdim diyemem en azından highlighter olarak. Çok sim sim kalıyor, fırçayla dağıttım ama simler dağılıp yüzüme saçıldı. Çok mikro boyuttalar ancak gözeneklerime dolup belli etti, bu sebeple göz makyajımda göz kapağımın üstünü aydınlık göstermesi amacıyla kullanacağım.

Beaulis Mini Yüz Paleti

Allık kısmı; allık rengine ise bayıldım. Çok olmasa da the balm hot mama allığı andırıyor. Koyu bir pembe ve içinde mikro boyutta ışıltılar var. Yalnız gerçekten çok pigmentli, dikkatli kullanılması gereken bir ürün. i̇lk denememde suratınızı pespembe yapabilir. Aslında pigmentasyonun bu denli yoğun olması uzun süre kullanım fırsatı sunuyor. Dikkatli kullanımla sorun olmayacaktır.

Beaulis Mini Yüz Paleti
Beaulis Mini Yüz Paleti

Uygun fiyata alınabilecek hem yüz için hem de göz farı olarak muhteşem duracak, oldukça ekonomik bir palet!!

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 135 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik
Rimmel London Jel Eyeliner ‘ Black’
Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarıssa
Flormar Omlashes High Definition Maskara

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara