Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı( 02 beige)

Rossman’ larda satılan Rıval De Loop markasının ten ürünlerinden biri olan bu kalem formdaki göz altı kapatısını sizlerle paylaşmak istiyorum. Ürünün rengini, göz altında duruşunu aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Göz altları morlukları , renk eşitsizlikleri birçok kadının sorunu haline geldi. Bu likit kapatıcılar neyseki imdadımıza yetişiyor her kullanıma uygun ürün bulabiliyoruz.

Köpek Dünyası
Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı( 02 beige)

Rıval De Loop‘ un bu ürünü sarı alt tonlu bir bej rengi. Kıvamı akıcı nemli bitişli sürümü çok kolay en sevdiklerim arasında. Süngerle harika yayılıyor, birikmeden kolayca morlukları yok ediyor.

Kullanımı: Nemli bir sünger yardımıyla ya da sık kıllı bir kapatıcı fırçasıyla ürünü sürebilirsiniz. Birkaç nokta halinde göz altına koyup ardından dağıtın.

Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı

Ürün hakkında görüşümüz: Kapatıcı beklentileri karşılıyor. Rengi çok güzel eşitleyip morlukları gideriyor. Göz altında birikme yapmıyor. Yapısı ince ve tabaka gibi durmuyor. Nemli sağlıklı bir görüntü veriyor. Tek kötü yanı ambalajdaki ürünün gramajının az olması çok çabuk bitiyor.

Göz Altı Kapatızı
Rıval De Loop Likit

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 130 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Flormar Omlashes High Definition Maskara
Flormar m108 Matte Terracota Far
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara