Tüm Saç Renkleri


Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı( 02 beige)

Rossman’ larda satılan Rıval De Loop markasının ten ürünlerinden biri olan Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı kalem formdaki göz altı kapatısını sizlerle paylaşmak istiyorum. Ürünün rengini, göz altında duruşunu aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Göz altları morlukları , renk eşitsizlikleri birçok kadının sorunu haline geldi. Bu likit kapatıcılar neyseki imdadımıza yetişiyor her kullanıma uygun ürün bulabiliyoruz.

Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı( 02 beige)

Rıval De Loop‘ un bu ürünü sarı alt tonlu bir bej rengi. Kıvamı akıcı nemli bitişli sürümü çok kolay en sevdiklerim arasında. Süngerle harika yayılıyor, birikmeden kolayca morlukları yok ediyor.

Kullanımı: Nemli bir sünger yardımıyla ya da sık kıllı bir kapatıcı fırçasıyla ürünü sürebilirsiniz. Birkaç nokta halinde göz altına koyup ardından dağıtın.

Ürünün fiyatı 18 tl. Ürünü google Alışveriş sayfasından inceleyebilir ve benzer ürünlere de buradan ulaşabilirsiniz.

Rıval De Loop Likit Göz Altı Kapatıcı

Ürün hakkında görüşümüz: Kapatıcı beklentileri karşılıyor. Rengi çok güzel eşitleyip morlukları gideriyor. Göz altında birikme yapmıyor. Yapısı ince ve tabaka gibi durmuyor. Nemli sağlıklı bir görüntü veriyor. Tek kötü yanı ambalajdaki ürünün gramajının az olması çok çabuk bitiyor.

Göz Altı Kapatızı
Rıval De Loop Likit

Benzer ürün incelemelerimi makyaj ürünleri kategorisinden bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 202 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Makyaj Uzmanlardan : Makyajda 14 En İyi Maskara
Nivea Işıltılı BB Krem Açık Ton
Kullanıcıların Seçimi: En İyi 10 Dudak Lip Balm
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık 01 Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara