Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Şef Kakaolu Lipstick

zamedya

Dudak nemlendirmede ve kışın çatlayan dudakları onarmada lip balmlar çok başarılı. Bu ürün de T-Shoplarda satılan bir marka. Biraz önyargı ile satın almış olduğum bu ürün beni doğrusu çok şaşırttı. Ambalajının güzelliği , kompakt yapısı, dudağa sürümünün kolaylığı ve yumuşacık sürümü ile benden 10 üzerinden 10 puan aldı. Fiyatı 5 tl.

İçeriğinde E Vitamini ve Kakao yağı mevcut. Gerçekten de dudağımı uzun süre nemlendiriyor. Bu dudak nemlendiricisi aynı zamanda çok hoş kokulu, buram buram kakao kokuyor.

Köpek Dünyası
Şef Kakaolu Lipstick
Şef Kakaolu Lipstick

Yapısı vazelin kıvamında. Çok çok yoğun bir krem. Dudağınızla temas ettiği anda eriyor ve bütünleşiyor. Sanki tüm çatlakların arasına doluyor ve dudağı hızla neme doyuruyor. Özellikle Matt ruj uygulama öncesi dudağınız pürüzsüz dursun diye uygulanabilir.

Bence bu nemlendirici çok güzel bir Primer görevi de görebilir. Dudağınıza uyguladığınız anda pürüzsüz bir doku oluşturduğu için rujunuz da daha dolgun ve pütürsüz duracaktır. Uygun fiyatlı şahane bir lipstick.

Yazar Hakkında
Toplam 193 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kullanıcılardan En İyi Transparan Pudra Önerileri
En İyi Eyeliner Önerileri – Kullanım ve Fiyat Karşılaştırması
En iyi Gözaltı Kapatıcı Önerileri: 8 ürün tavsiyesi
Flormar Far: m108 Matte Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara