Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Clinique ‘Intense Truffle’ Göz Kalemi

Quickliner, Clinique’in sevilen otomatik/asansörlü göz kalemlerinden. Intense serisi rengini oldukça yoğun veren bir seri. Kalemin sürümü yumuşacık ve rengini tek katta bile harika veriyor. Sürüldükten çok kısa bir süre sonra sabitleniyor ve gün içinde kesinlikle akma, bulaşma yapmıyor. Kalemin arkasında dağıtmak için bir süngeri var, ancak o kadar çabuk sabitleniyor ki, dağıtarak kullanmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız lazım.

Rengi, kahve bazlı bir cappucino tonu. İlk bakışta metalik kahveyi andırsa da, ondan çok daha koyu ve soğuk bir renk. Işıltısı da daha belli belirsiz. Kalemin rengini çok sevdiğimden sade göz makyajlarıyla kullanmayı tercih ediyorum. Ama koyu göz makyajlarına da çok yakışacağını düşünüyorum.Aydınlık bir görüntü oluşturuyor içerisindeki yansımalardan ötürü.

Köpek Dünyası
Clinique ‘Intense Truffle’ Göz Kalemi

Ürün hakkında görüşümüz:

Bu kalemle ilgili tek sorun açılması. Ucunu çıkarmak için hem ucunu hem de kalemin arka kısmını birbirinin tersi yönde ve birlikte çevirmek gerekiyor. Kalemin ucunu çıkardığınızda içine geri çekemiyorsunuz. Kalem kurumasın diye mekanizmasını böyle düzenlemişler ama bir kalem daha az uğraştırmalı insanı 🙂

Açılıp kapanma sıkıntısı dışında rengini, pigmentasyonunu ve kalıcılığını çok çok beğendiğim bir kalem oldu.Normal satış fiyatı 75 TL ve pek çok kozmetik mağazasında bulabilirsiniz.

Clinique 'Intense Truffle' Göz Kalemi
Clinique ‘Intense Truffle’ Göz Kalemi

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 124 yazı
Güzellik Deniz'de
Güzellik Deniz'de
Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pretty By Flormar 10 Dark Plum Ruj
Gosh Likit Kapatıcı ’02 medium’
Pretty By Flormar 01 Nude Lipstick Ruj
Golden Rose Aydınlatıcı-Allık ’01’ Terracota

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara