Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2019 Yılbaşı Kombin Önerileri

Geçen seneden bu yana derlediğimiz 2019 yılbaşı gecesi parti ve kombinlerini güncelleyerek en çok beğeni alan yılbaşı elbiselerini ekledik. Umarım siz de bu stillerden bir ilham alabilirsiniz.

2019 yılbaşı gecesi siz de partylerde giyeceğiniz kombinler ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yılbaşı kombinlerinde en sık tercih edilen parçalar genellikle Etek- bluz- ya da bluz- tayt ve bluz- pantolon şeklinde olmakta. Farklılık için ise daha çok ışıltılı aksesuarlar, pullu çantalar, parıltılı kemerler ve stiletto bot ve ya uzun topuklu ayakkabılar da tercih edilmekte. 

Köpek Dünyası

Renk olarak pudra renklerin hakim olduğu yılbaşı gecelerinde tercihe göre daha farklı renkler de sizin için doğru tercih olabilir. Eğer tek bir abiye elbise tercihi ile gecede yer almak istemiyorsanız özel bir kombin tercihi yapmanızda yarar olduğunu düşünenlerdeniz. Seçeceğiniz elbise ve kombinin üstüne giyeceğiniz kaban, palto ve montların da çok önemli olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Sizler için derlediğimiz 2019 yılbaşı kombinlerine hep birlikte bakalım.

2019 ‘un En çok Beğeni Alan Yılbaşı Elbiseleri

En çok beğeni alan elbiselerin başında uzun kollu göğüs dekolteli bu bordo mini elbise geliyor. Kesinlikle çok şık.

instagram kaynak: @sarahojala

Aşağıda 2019 Gecesi 2020 yeni yılbaşı gecesi için seçilmiş en güzel elbise modellerini görebilirsiniz. Genelinde bu elbiselerin kırmızı renk tonu ağırlıklı olduklarını da belirtelim.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tüm Kesimleriyle 2020 Elbise Modelleri
2020 Yılbaşı Kombin Önerileri
Doğum Gününde Ne Giyilir?
Çizmeler ve Botlar Nasıl Giyilmeli?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara